Soğuk Sıkım Özler

Kullanılacak olan yağların, özlerin muhakkak soğuk sıkım olması gerekir. İçeriğin değişmemesi ve kimyasal dokuda bir değişim olmaması için soğuk sıkım tercih edilmelidir. Firmamız her alanda olduğu gibi bu kategoride de bilimsel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bilimsel gelişmeler ışığında en faydalı içeriğe sahip olan ürünleri satışa çıkarıyoruz. Ürün kalitesinin yanı sıra asıl olarak hizmet politikamız helal ürün temini üzerine kuruludur. Sitemizde satışa çıkarılan tüm ürünlerin yüksek kalitede olmasına büyük bir önem verirken Gimdes sertifikasına sahip olmayan hiçbir malzemeyi listemize eklemiyoruz. Müslüman aileler satın alım adımlarını büyük bir gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirler.

Soğuk Sıkım Özler

Muhteşem özlerin kullanımı klasik beslenme rutininizi daha faydalı bir hale getirmek için birçok imkanı içerisinde barındırmaktadır. Kullandığınız malzeme kalitesi ortaya çıkaracağınız yemeklerin ve tatlının kalitesini de direkt olarak artırmaktadır. Ürünlerin farklı ölçülerde satılması da ayrıca memnun ediyor. İsrafa mahal vermeden her ailenin dilediği kadar satın alım adımını tamamlaması mümkün kılınıyor. Siz de tek bir tık ile erişim adımını tamamlayarak sunulan lezzetli ürünlerin tadını çıkarabilirsiniz. Özler özellikle çocukların gelişimlerinin daha sağlıklı şekilde tamamlanması için harika bir fırsat sunuyor! Kan değerleri düşük olan yetişkinler için de vazgeçilmez kaynaklardan biri olacaktır! 

Soğuk Sıkım Özler Çeşitleri 

Ancora keçiboynuzu özü, karadut özü, harnup özü, andız özü, dut özü bu kategorinin favori seçenekleri arasındadır. Özler pekmezlerden bir derece daha yoğun ve faydalı bir yapıya sahiptir. Özellikle besleyici değerlerinin yüksek olması sayesinde günlük besin alma aşamasında sağlıklı bir rutin oluşturmak için size harika bir fırsat sunuyor. Özler yüksek kaliteleri ve harika lezzetleri ile sizin için muhteşem bir fırsat oluşturacaktır. En taze doğal malzemelerden geleneksel şekilde üretilmiş olan lezzetli özler tüm faydası ile sizi bekliyor! 

Soğuk Sıkım Özler Fiyatları 

Bu derece özel bir üretim aşamasından geçirilmiş olan özlerin fiyat aralığı makul seviyede tutulmaktadır. Ürünlerin makul seviyesi yüksek kalitesi ve helal sertifikası alışverişinizi büyük bir avantaj ile tamamlamanızı sağlayacaktır. Makul fiyatların indirimli kampanyalı dönemlerimizde daha da erişilebilir bir hal aldığı görülüyor! 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR