Sağlıklı Yaşam Ürünleri

Doğanın arındırıcı gücünden ilham alınarak üretilen sağlık yaşam ürünleri, hayatınızı kolaylaştıran ürünler olarak tasarlandı. Özellikle cep telefonları, insan hayatında radyasyon yayan en bilinen cihazlardan biridir. Gün içinde yüzlerce kere elimize aldığımız cep telefonları, sağlığımızı tehdit eden en önemli unsurlardandır. Sağlıklı yaşam ürünleri içinde gerçek bir öncü olabilecek radyasyon etiketleri, telefon ya da radyasyon yayabileceği düşünülen yerlere yerleştirilerek, radyasyonu önler ve daha sağlıklı bir yaşam sürmemize olanak tanır. Stickerler temelde, yayılan radyasyonu emerek çekip alır. 

Sağlıklı Yaşam Ürünleri

Önlemin her zaman tedavi etmek kadar iyi olduğundan yola çıkarak; günde en az 1 saati cep telefonu ile geçirenler olarak, radyasyon önleyici etiketler sayesinde, farkında bile olmadan, telefonların yaydığı radyasyondan kendinizi koruyabilirsiniz. Yorgunluk, yüksek kan basıncı, çok az da olsa hafıza kaybı gibi yüksek risk taşıyan etkilerin dışında, tümör, beyin hasarı ya da fetal hasarlar da görülebilir. Bir akıllı telefon ile geçirilen en az 1 saatlik bir zamanda bile, ortaya çıkabilecek bu zararlar büyük risk taşır. Bu tehlikeleri önlemek için üretilen etiketler de radyasyon önleyici işlevleri sayesinde, telefonlar çok daha güvenli hale gelir.

Sağlıklı Yaşam Ürünleri Çeşitleri

Radyasyon önleyici stickerler; negatif iyonlar aracılığıyla, elektromanyetik radyasyonla birlikte pozitif iyonları nötralize ederek, oluşabilecek zararları ortadan kaldırmak için üretilmiştir. Kullanması oldukça basit olan radyasyon etiketleri, için etiketin arkasında bulunan yapışkan bant çıkarılır. Radyasyon yaydığı düşünülen telefon ya da farklı bir cihaza yapıştırarak kullanılır. Telefon anteninin arka tarafına yapıştırılarak kullanılan stickerler, çoğu zaman telefonunuzun ya da yapıştırıldığı yerin şıklığını bozacağı düşünülür. Ancak bunun için üzülmenize, endişe etmenize gerek yok. Radyasyon etiketlerinin daha şık görünmesi için altın rengi ve metalik tasarımlara sahip olan ürün, yuvarlak forma sahiptir. 

Sağlıklı Yaşam Ürünleri Fiyatları

İnsan hayatında önemli yere sahip olan cep telefonları başta olmak üzere, birçok elektronik alet, radyasyon yayar. Bu radyasyonun etkileri yok etmek ya da en aza indirmek için tasarlanmış radyasyon önleyici stickerler; kapıda ödeme, havale ve kredi kartı ile, %100 güvenilir online satış ile sahip olabileceğiniz uygun fiyatlara sahiptir.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR