Helal Bitkisel Leke Çıkarıcılar 

Ev içerisindeki tekstillerde ya da herhangi bir kıyafette oluşan lekeler, çoğu zaman etkili bir temizleme ürünü ile çıkmaktadır. Burada makineye atıldıktan sonra bile halen leke kıyafet üzerinde duruyorsa etkili bir temizleme ürününün kullanılmadığı anlamına gelir. Ürünün lekeyi derinlemesine temizleyebilmesi için içerisinde bulunan maddelerin, güçlü performans göstermesi gerekir. Bunun için sitemiz üzerinden sağlayabileceğiniz leke çıkarıcılar, kıyafetlerinizde ya da ev içerisinde herhangi bir eşya da olan zor lekeleri çıkartmaktadır. Bitkisel esaslı olması ile birlikte lekeler rahat bir şekilde çıkar.

Helal Bitkisel Leke Çıkarıcılar

Zor lekeler ya da oluşan yağlarda, leke çıkarıcının makinede kullanımıyla temizlenmektedir. Leke çıkarıcı ürünlerimiz, tamamen doğal içerik bulundurmaktadır. İçerisinde hiçbir kimyasal madde bulundurulmaması, hassas ciltler için güvenilirdir. Yalnızca kendiniz için değil bebeğinizin çamaşırlarında da kullanabilirsiniz. Bebeğinizin cildine zarar veren, kaşıntı sağlayan ya da tahriş olmasına sebep olan leke çıkarıcılardan değil oldukça gönül rahatlığı ile kullanımda olabilecek ürünlerdir. Ürünlerimiz alanında başarılı uzman kontrolünden geçerek, ardından site üzerinden satışa sunulmaktadır. Uzman kontrolünde herhangi bir zararlı bileşim görüldüğü takdirde, satışa sunulmamaktadır. Bu sebeple güvenilir ve şüpheye düşmeyen bir şekilde temin edebilirsiniz.

Helal Bitkisel Leke Çıkarıcılar Çeşitleri

Leke çıkarıcı temizleme ürünleri, özellikle yorucu ve uzun süre temizlemenin ardından çıkmayan lekelerde kullanılmaktadır. Mutfakta, kıyafetlerde, çamaşır makinesinde ya da bebeğinizin ürünlerinde derinlemesine temizlik sağlanır. Bitkisel içerikli çeşitler leke sökücü, toz leke sökücü gibi farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Tercihinizi kullanımınıza göre yapabilirsiniz. Bitkisel içerikli olması, temizleme esnasında muhteşem kokuların etrafı yayılmasına da olanak sağlar. Bu sebeple özellikle kadınların vazgeçilmeyen ürünleri olmaktadır.

Helal Bitkisel Leke Çıkarıcılar Fiyatları  

Bitkisel içerikli temizleme ürünleri çamaşır temizleme, bulaşık temizleme ya da çocukların oyuncaklarının temizlenmesi gibi her türlü materyalde kullanılmaktadır. Burada her türlü ürün üzerinde kullanılması leke çıkarıcıların sağlıklı ve kaliteli bileşen maddeler bulundurduğunu göstermektedir. Sitemiz üzerinden satın alacağınız ürünler, tamamen bütçeye uygun nitelik taşımaktadır. Bütçeye uygun olması ile birlikte gönül rahatlığıyla da kullanılmaktadır. Siz de bitkisel içerikli bu ürünlerimizi, zor lekelerin sökülmesinde tercih edebilirsiniz. 

₺189,90 KDV Dahil
₺210,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
₺299,90 KDV Dahil
₺345,00 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺95,00 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
₺235,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR