Helal Doğal Bitkisel Tüy Azaltıcı

Her insanın vücudunda tüyler çıkar ve çıkan bu tüyler, çoğunlukla rahatsız edicidir. Yüz bölgesi, bacaklar, kollar, bikini bölgesi gibi yerlerde çıkan tüyler için geliştirilen doğal bitkisel tüy azaltıcı ürünlerle işiniz çok daha kolay. Cildinizin daha ışıltılı ve pürüzsüz görünmesi için tasarlanmış doğal bitkisel tüy azaltıcı ürün; tüylerin daha geç çıkmasını sağlarken, incelmesine de katkı sağlar. Doğal bitki özlerinin harmanından oluşturulan epilasyon formüllü ürün, vücut tüylerini azaltmada ve tüylerin incelmesinde rol oynar. Vücut tüylerinin uyarılmadan hızla düşmesini sağlayan doğal bitki özleriyle üretilmiş ürün; tüylerin kökünden alınmasının ardından, her gün sabah ve akşam olmak üzere, düzenli şekilde uygulanır.

Helal Doğal Bitkisel Tüy Azaltıcı

Organik sertifikaya sahip olan doğal bitkisel tüy azaltıcı ürün içinde kesinlikle parafin, vazelin, paraben, EDTA, parfüm, boya, Tea gibi maddeler kullanılmaz. Gimdes sertifikasına da sahip olan ürün; içeriğinde bulunan gliserin, seha butter gibi maddelerle, cilde yumuşaklığı ve tazeliği getirir. Cildinizi tahriş etmenize gerek kalmadan, acı hissetmeden kullanacağınız tüy azaltıcı ürün kullanırken, diğer tüy alma yöntemlerini kullanmanız gerekir. Tüyler alındıktan sonra günde iki kere uygulanan ürün, fazla tüylerden kurtulmanızı sağlarken, aynı zamanda ölü deri hücrelerinin temizlenmesine de yardımcı olur.

Helal Doğal Bitkisel Tüy Azaltıcı Çeşitleri

Tamamen doğal ve bitkisel olarak hazırlanmış tüy azaltıcı ürün, tüm cilt tiplerine uygun şekilde tasarlandı. Benzersiz özel formülüyle; tüyleri hem incelten hem de daha geç çıkmasına sağlayan ürün, içeriğinde herhangi bir zararlı madde barındırmadığı için, cildinizde herhangi bir tahrişe ya da istenmeyen sonuca neden olmaz. Kullanıldığında, vücut yapısına bağlı olarak sonuç alma sürelerinde değişkenlik olabileceği gibi, her cilt tipi için uygun yapısıyla, ihtiyacı olan herkes, rahatlıkla kullanabilir. Bacaklara, kollara, kol altına, bikini bölgesine rahatlıkla uygulanabilir.

Helal Doğal Bitkisel Tüy Azaltıcı Fiyatları

İçeriğinde herhangi bir zararlı madde bulunmayan, tamamen bitkisel özlerden üretilen doğal bitkisel tüy azaltıcı fiyatları uygun fiyatlara sahiptir. Hızlı kargo hizmetinden yararlanabileceğiniz teslimatlar ile; kapıda ödeme, kredi kartı ve havale yöntemiyle yapacağınız online alışverişlerde online sitemizi tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR