Helal Doğal Sirke

Doğanın armağan ettiği meyvelerden imal edilen asidik düzeyi dengeli sirkeler yemeklerinize lezzet katarken besleyiciliği ile de sağlığınızı yeniden kazanmanızı mümkün kılacaktır! Yazın muhteşem yerli hasatların temin edilmesinin hemen sonrasında ürünler geleneksel yöntemleri ile imal edilmeye başlanacaktır. Siz de içeriğin lezzetli yapısı sayesinde tadını çıkarabilirsiniz. Doğal sirke seçenekleri, yumuşacık dokusu ve lezzeti ile damak çatlatan yapısı sayesinde salatalarınızın vazgeçilmez parçası olacak! Bu lezzetli ürünlerin Gimdes helal sertifikasına sahip olması da ayrıca memnun etmektedir. Müslümanların tükettikleri gıdaların içeriği konusunda daha dikkatli olmasını tavsiye ediyoruz. Piyasada satışa çıkarılan ürünlerin çoğunun helal sertifikası yoktur. Firmamız tam da bu alanda fark yaratıyor!

Helal Doğal Sirke

Eşsiz sirke lezzeti turşularınızdan salatalarınıza kadar muhteşem bir doku oluşturacaktır. Ayrıca meyvelerin besleyici özelliğini alırken aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirme imkanını da yakalayacaksınız. Doğal sirke çeşitlerimiz sizin kış aylarında hastalıklara karşı korunmanız için en sevilen alternatiflerden biri olacaktır! muhteşem lezzet, erişilebilir fiyat aralığı piyasanın yıldızı olmamızı sağlıyor. Müslüman aileler gönül rahatlığı ile bu helal sertifikalı ürünleri kullanabilir ve satışa çıkarabilir! Kampanyalı fiyatlar yüksek verimliliği ile sizi bekliyor! 

Helal Doğal Sirke Çeşitleri

Afia doğal alış sirkesi, üzüm sirkesi, elma sirkesi ve enginar sirkesi en sevilen alternatiflerdendir. Ayrıca farklı litrelerde şişelenmiş şekilde tarafınıza sunulur. Bu şekilde her ailenin kendi ihtiyacı ölçüsünde satın alımı mümkün kılınır. Satın alınan ürünlerin tarafınıza gönderilme sürecinde de eşsiz bir kalite kendini göstermektedir. Gönderim aşamasının hızı ve güvenliği memnun bırakıyor! Özellikle ürünlerin zarar görmeden tarafınıza iletilmesi için eşsiz bir lojistik ağ tesis edilmiştir. Daha öncesinde firmamızdan faydalanan müşterilerimizin yorumları da bu alandaki memnuniyeti yansıtıyor!

Helal Doğal Sirke Fiyatları 

Sunulan sirke fiyatları, uygun kampanyalar, kargo bedava seçenekleri müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha kolay ve indirimli şekilde tamamlamasını sağlayacak. Bu derece yüksek bir kalite ve indirimli fiyatlar sizin için daha erişilebilir bir hal alacaktır! Doğal sirke fiyatları, ödeme adımının kolaylığı memnun eden seçenekler arasındadır. İndirimli fiyatlar hiç bu kadar yüksek kalitede olmamıştı! E-bültenimize kayıt olarak süreç hakkında daha net bilgi alabilirsiniz. 

₺94,90 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺92,90 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺184,90 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺110,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺110,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺110,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR