Helal Tuz

Vücudun hormonel fonksiyonlarının yerine getirilmesi, dinçlik kazanmak için dengeli şekilde tüketilmesi gereken minerallerin başında tuz geliyor. Hanenize sokacağınız tuzun dahi helal olup olmadığı konusunda detaylı bir inceleme yapmanız gerekiyor. Bu noktada firmamızı tercih ederek aklınızda tek bir soru işareti dahi olmadan tuz ihtiyacınızı da temin edebilirisiniz. Sunulan ürün kalitesi, güvenilir alışveriş gibi hususlarda tam puan alan firmamızda satışa çıkarılan tüm ürünler Gimdes onaylıdır! Sadece besin değil aynı zamanda kişisel bakım ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar her noktada helal alışveriş yapmak için doğru yerde bulunuyorsunuz. Müslümanlara hitap eden firmamız Gimdes onayı ile helal onayı alan ürünleri satışa çıkarır!

Helal Tuz

Muhteşem lezzet, yüksek kalite ve paketlemenin özenli yapısı ile harika bir alışveriş deneyimi edineceksiniz. Firmamızda satın almak istediğiniz ürünü ya da tuz türünü arama kısmına yazabilirsiniz. Bu şekilde tüm kategori çapına arama yapmak yerine direkt olarak ürünü tespit edebilirsiniz. Bulduğunuz ürünün Sepete Ekle butonuna tıklamanızın sonrasında alışveriş listenize ekleme tamamlanacaktır. Daha sonrasında ödeme adımına geçiş yapmalısınız. Ödeme adımının kolaylıkla tamamlanması adına eşsiz biri sistem geliştirilmiştir. Satın aldığınız ürünlerin gönderiminde de büyük bir kalite sergilenmektedir. Tek bir tık ile erişim adımını tamamlamak sizin için artık daha kolay olacak! Satın alınan malzemelerin zarar görmeden size gönderilmesi için özel bir lojistik ağ geliştirdik!

Helal Tuz Çeşitleri

Cevher iyotlu tuz, Devrekani kaya tuzu, Saygın kaya tuzu öğütülmüş sofralık, himalaya tuzu, Efsina ince deniz tuzu gibi seçenekleri anında sepetinize ekleyebilirisiniz. Sunulan ürün kalitesi aynı zamanda kullanımı kolay bir site tasarımı ile pekiştirilmiştir. Sepetinize eklemiş olduğunuz ürünleri satın almak için illa bir üyelik oluşturmanız gerekmeyecektir. Dilerseniz üyelik olmadan da anında erişimi tamamlayabilir ve satın alabilirsiniz. Müşteri nasıl istiyor ise alışveriş o şekilde tamamlanacaktır. 

Helal Tuz Fiyatları 

Global manada yüksek kalitede ve helal onaylı olan ürünleri satın alırken ödemeniz gereken fiyatlar makul seviyededir. Her müşteriyi memnun edecek ve ailelerin ihtiyaçlarını makul fiyatlar ile israfta bulunmadan tamamlaması için özel bir fiyat listesi hazırladık!

₺37,90 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺37,90 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺32,90 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil
₺32,90 KDV Dahil
₺42,00 KDV Dahil
₺47,90 KDV Dahil
₺60,00 KDV Dahil
₺107,90 KDV Dahil
₺113,70 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR