Helal Bitkisel Yağ Kir Sökücü 

Mutfak tezgâhlarında ya da mutfak ocaklarında sıklıkla yağ ve kir oluşur. Her yemek yaptıktan sonra bu durum oluşur, ardından kaliteli bir ürünle temizlenmesini gerekir. Bu konuda yer edinen birçok ürün bulunmaktadır. Bazı ürünler ala da leke bırakıp, daha fazla yağlanmasına sebep oluşturur. Bu yüzden kaliteli maddeler bulunduran bir ürün kullanıldığı takdirde, yağ bulunan alan temizlenerek parlaklaşır. Ve yeniden kirlendiğinde kir yüzeyden çabuk arınır. Sitemizde bulunan bitkisel içerikli yağ ve kir temizleyicisi, hem yağlı yüzeyler için hem de kirlenmiş yüzeylerin temizlenmesinde tercih edilmektedir.

Helal Bitkisel Yağ Kir Sökücü

Yemek yaptıktan sonra ya da mutfakta herhangi bir işle uğraştıktan sonra oluşan yağlar, alana tek sprey yağ kir sökücüsünden sıkılmasıyla, kolay bir şekilde temizlenir. İçeriğinde bulundurduğu koruyucu maddeler ile alanda herhangi bir paslanma da oluşturmaz. Aynı zamanda Palm ağacı tohumu, mısır ve hindistan cevizinin özünden elde edilmiş yoğun temizleyici ile birlikte kararma, yüzeyde leke tutma gibi durumlar yaşanılmaz. Çoğunluğun kullanımında olan bu etkili ürün, güçlü bir performans göstermektedir. Yoğun içeriğe sahip olması da uzun süreli kullanım için önemlidir.

Helal Bitkisel Yağ Kir Sökücü Çeşitleri

Bitkisel içerikli yağ ve kir temizleyicisi kullanımından sonra hoş bir koku da bırakır. Yoğun kirler ya da yoğun yağlar tek bir seferde temizlenmektedir. Bitkisel esaslı olması, içerisinde kimyasal zararlı maddelerin bulunmadığını da göstermektedir. Yalnızca mutfak için değil yağın ve kirin fazlasıyla bulunduğu alanları arındırmada kullanılabilir. Farklı temizleyici ürünler arasında gözle görülebilen bir performans sağlar. Tahriş eden ya da cilde zarar veren bir durumu da bulunmamaktadır. Tercih ettiğiniz seçenekteki ürünü, sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Helal Bitkisel Yağ Kir Sökücü Fiyatları

Yağ ve kir temizleyici ürünler, yüzey temizleme alanlarında kullanılmaktadır. Burada özellikle yoğun yağlı ve yoğun kirli alanlar için etkili bir performans, ürünümüz ile gerçekleşir. Ürünün ekonomik bir fiyat bulundurması sebebiyle, herkes rahatlıkla satın alabilir. Kullanımın sonrasında alanda hiçbir sorun oluşturmadan, pratik bir şekilde temizlenme ve hijyen sağlar.

₺129,90 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
₺129,90 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR