Worldchem SP Yağ Çözücü ve Genel Temizlik 500ML
Worldchem SP Yağ Çözücü ve Genel Temizlik 500ML

Worldchem SP Yağ Çözücü ve Genel Temizlik 500ML

0,00
Marka : World Chem
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺95,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,90(KDV Dahil)

Mutfak koltuk ve halı temizliğinde kullanabileceğiniz aynı zamanda da ultra güçlü formülasyonu ile en zor yağ lekelerini çıkarabileceğiniz bir üründür.

 

Kullanım Talimatı: 1’ e 5 ile 1’e 25 arasında seyreltilerek kullanılabilir.

 

Helal Sertifika

 

   GİMDES Helal Sertifikalı üründür. Kullanılan hammadde ve katkı maddeleri İslami açıdan helal niteliklerini taşıyordur. Ürünün bileşiminde bulunan unsurlar sağlık bakımından sakıncalı nitelikler taşımıyordur. Kullanılan yağ ve yağ benzeri maddeler İslami kriterlere ve insani gereklere uygundur. Kullanılan bağlayıcı ve stabilizite edici maddelerin İslami kriterlere ve insani gereklere uygundur.

 

 

 

            Vegan Sertifika

 

   NSO-NAP 7 Vegan belgeli üründür. Hayvansal hiç bir ürünün tercih edilmediği Vejetaryen beslenmenin bir kültür halini aldığı, insanların yaşam alanlarının ana unsuru eti tercihlerinden çıkartıp ana beslenme yapısını bitkisel ürünlerle karşılama biçimidir. Bitkisel ürünler kullanılmaktadır.

 

 

 

            Eco Friendly Sertifika

 

   NSO-NAP 3 Eco Friendly Sertifikalı üründür. Geri dönüşüme uygunluk, ürün içeriği, tehlikeli olmayan madde tercihleri, kaynakların etkin kullanımı, enerji verimliliği, sürdürülebilirliği, performansı, kullanımı gibi ekosistemin önemli unsurları ürünlerde tüketicilerin bilinçlendirilmesi ve tercihi için önemli bir faktördür. Çevre, sürdürülebilirlik ve marka bağlılığını gösterme açısından önemli bir etkendir. Dünyada sürdürülebilir yaklaşımın bir parçası olarak çevre dostu ürünler kullanması gerekmektedir.

Etiketler
Worldchem, Worldchem SP, Worldchem SP Yağ, Worldchem SP Yağ Çözücü, Worldchem SP Yağ Çözücü ve, Worldchem SP Yağ Çözücü ve Genel, Worldchem SP Yağ Çözücü ve Genel Temizlik, Worldchem SP Yağ Çözücü ve Genel Temizlik 500ML, Worldchem SP Yağ Çözücü ve Genel 500ML, Worldchem SP Yağ Çözücü ve Temizlik, Worldchem SP Yağ Çözücü ve Temizlik 500ML, Worldchem SP Yağ Çözücü ve 500ML, Worldchem SP Yağ Çözücü Genel, Worldchem SP Yağ Çözücü Genel Temizlik, Worldchem SP Yağ Çözücü Genel Temizlik 500ML, Worldchem SP Yağ Çözücü Genel 500ML, Worldchem SP Yağ Çözücü Temizlik, Worldchem SP Yağ Çözücü Temizlik 500ML, Worldchem SP Yağ Çözücü 500ML, Worldchem SP Yağ ve, Worldchem SP Yağ ve Genel, Worldchem SP Yağ ve Genel Temizlik, Worldchem SP Yağ ve Genel Temizlik 500ML, Worldchem SP Yağ ve Genel 500ML, Worldchem SP Yağ ve Temizlik, Worldchem SP Yağ ve Temizlik 500ML, Worldchem SP Yağ ve 500ML, Worldchem SP Yağ Genel, Worldchem SP Yağ Genel Temizlik, Worldchem SP Yağ Genel Temizlik 500ML, Worldchem SP Yağ Genel 500ML, Worldchem SP Yağ Temizlik, Worldchem SP Yağ Temizlik 500ML, Worldchem SP Yağ 500ML, Worldchem SP Çözücü, Worldchem SP Çözücü ve, Worldchem SP Çözücü ve Genel, Worldchem SP Çözücü ve Genel Temizlik, Worldchem SP Çözücü ve Genel Temizlik 500ML, Worldchem SP Çözücü ve Genel 500ML, Worldchem SP Çözücü ve Temizlik, Worldchem SP Çözücü ve Temizlik 500ML, Worldchem SP Çözücü ve 500ML, Worldchem SP Çözücü Genel, Worldchem SP Çözücü Genel Temizlik, Worldchem SP Çözücü Genel Temizlik 500ML, Worldchem SP Çözücü Genel 500ML, Worldchem SP Çözücü Temizlik, Worldchem SP Çözücü Temizlik 500ML, Worldchem SP Çözücü 500ML,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR