Helal Doğal Bitkisel Maske

Cilt bakımı ve güzelliği söz konusu olduğunda; cildi yatıştıran ve iyileştiren doğal bitkisel maskeleri kullanmak, en doğru tercihtir. Yağlı, akne eğilimli ve karma ciltler için, özel olarak üretilen bitkisel maskeler; ciltteki fazla yağı uzaklaştırır ve cildin rahatlamasını sağlar. Ciltte oluşan sivilce bakterilerini öldürmek, ciltteki yağ üretimini kontrol altına almak için tercih edeceğiniz doğal bitkisel maske, cildinize parlaklık ve canlılık katar. Donuk cilt görünümünü azaltmanın yanında cildin tonunun ayarlanmasında da önemli rol oynayan doğal bitkisel maske, ölü deri hücrelerinin temizlenmesi ve cilt kusurlarının düzeltilmesinde de oldukça etkilidir.

Helal Doğal Bitkisel Maske

Cildin nefes alması için tasarlanan doğal bitkisel maske ile; her kullanım sonrasında cilt daha zarif ve parlak görünür. Tıkanmış cilt gözeneklerinin açılmasını sağlarken; cildi nazik şekilde temizleyen kil maske, cildinizin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. Cildinizde detoks etkisi yaratan maske ürünü uygularken; cilt yüzeyinde bulunan kir, yağ, makyaj kalıntıları temizlenir. Cildinize uygulayacağınız doğal bitkisel maske ürünü; cildinizi kurutmadan, gözeneklerde biriken tüm kiri ve yabancı maddeleri temizlemesi için üretildi. 

Helal Doğal Bitkisel Maske Çeşitleri

Yağlı ciltler için yeşil kil maskesi, ciltteki fazla yağı almakla kalmaz aynı zamanda akne eğilimi olan ciltlerde, akneyi kurutmaya da yarar. Gözeneklerin derinlerine inerek, yağ bezelerindeki yabancı maddeleri temizleyen ve akneleri doğal şekilde tedavi ederek kurumalarını sağlayan yeşil kil maske, cildin sağlıklı şekilde yenilenmesine ve çatlakların yeniden oluşmasını da önler. Kuru cilt tabakasında, doğal olarak pul pul dökülmelere ve kan dolaşımını artırmaya yardımcı olan doğal bitkisel yeşil kil maske, cildiniz için gerekli olan vitaminleri ve doğal antioksidanları da kullanarak, cildinizin nem dengesini de sağlar.

Helal Doğal Bitkisel Maske Fiyatları

Yağlı, kuru ve karma ciltlerde benzersiz etkisiyle, cildinizde ton dengesini sağlayacak, aknelere karşı etkili olan, cildinize parlaklık ve canlılık getirecek doğal bitkisel maske fiyatları, uygun seçeneklere sahiptir. %100 güvenilir şekilde online alışveriş yapabileceğiniz sitemizde; kapıda ödeme, kredi kartı ve havale yöntemleriyle alışveriş yapabilir, hızlı kargo seçeneğiyle, siparişlerinizi kısa sürede teslim alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR