Helal Kahvaltılık Ürünler

Kültürümüzün en önemli öğünlerinin başında kahvaltı geliyor. Bu muhteşem öğün sayesinde güne dinç ve enerjik şekilde başlayabilirsiniz. Ayrıca kahvaltı sayesinde lezzetli bir sofraya konuk olmak moralinizi de yükseltecek. Bu eşsiz sofralarda yer alan ürünlerin kaç tanesi helal onaylı bir fikriniz var mı? Firmamızdan alışveriş yaparak satın alacağınız tüm kahvaltılık ürünlerin helal sertifikalı olduğundan emin olabilirsiniz. İçeriklerinin yoğun vitamin ve mineral dengesi sayesinde bağışıklık sisteminin güçlü tutulmasından tüm gün enerjik bir bakış açısı kazanmaya kadar büyük önem arz etmektedir.

Helal Kahvaltılık Ürünler

Kahvaltılık ürünlerimizin paketlenmesinden doğal içeriklerinin temin edilmesine kadar her aşamada eşsiz bir özen gösteriyoruz. Sofralarınıza giren her ürünün doğallığından ve temiz içeriğinden emin olmak isterseniz firmamız sizin için doğru nokta olacaktır. Satışa sunduğumuz ürünlerin Gimdes onaylı olması ayrıca dikkat çekiyor. Helalliğinden emin olarak gönül rahatlığı ile satın alım adımını tamamlama fırsatını yakalayabilirsiniz. Ürünlerin üzerinde yer alan Sepet ikonuna tıkladıktan hemen sonra siparişiniz şekillenmeye başlayacaktır. Sistemde siparişiniz tarafımıza iletildikten sonra hızlı bir şekilde hazırlanacaktır. Olabildiğince seri bir biçimde tarafınıza gönderilmesi için fırsat sunulacaktır. Gönderim aşamasında ürünlere asla bir zarar gelmemesi için paketleneme kıstaslarına da dikkat edilir. 

Helal Kahvaltılık Ürün Çeşitleri

Afia kakaolu fındık kreması, tahin, pekmez, top çikom tahıl gevreği, harnup pekmezi, sele zeytini, vişne reçeli ve gül reçeli bir kategorimizde en sık tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Sunulan bu ürün listemize ve çok daha fazlasına lezzet onaylı şekilde ulaşma fırsatınız bulunuyor. Sunmuş olduğumuz ürünler yüksek lezzet kalitesi ve Gimdes sertifikası ile sofralarınızın vazgeçilmezi olacak. Listeden seçim yaparken daha hızlı hareket etmek için arama butonuna aradığınız ürünün adını yazmak yeterli olacaktır. 

Helal Kahvaltılık Ürün Fiyatları 

Ürün kalite ve performans analizi yapıldığı zaman sunulan fiyat listesinin oldukça makul seviyede olduğu bir kere daha fark edilmektedir. İndirimli kampanyalarımız sayesinde tüm ürünlerimize daha makul fiyatlar üzerinden erişmek de mümkün olacaktır! Ayrıca kargo bedava seçenekleri ile alışverişinizi daha da kolay bir hale getirme fırsatını yakalayabilirsiniz. 

₺34,90 KDV Dahil
₺48,00 KDV Dahil
₺52,90 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺42,90 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺67,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
₺34,90 KDV Dahil
₺48,00 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
1 2 3 >