Yeşilmarka Doğal Pürüzsüzleştirici Krem (Tüy Azaltıcı)
Yeşilmarka Doğal Pürüzsüzleştirici Krem (Tüy Azaltıcı)
Yeşilmarka Doğal Pürüzsüzleştirici Krem (Tüy Azaltıcı)

Yeşilmarka Doğal Pürüzsüzleştirici Krem (Tüy Azaltıcı) 50gr

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : 225,00 TRY(KDV Dahil)
İndirimli : 199,90 TRY(KDV Dahil)

Yeşilmarka Doğal Pürüzsüzleştirici Krem (Eski Adı: Tüy Azaltıcı Krem)

Çevresel faktörler, nem kaybı, tüy gibi etkilerle pürüzlük hissiyatı artan cildin ipeksi bir hissiyata kavuşması için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki zengin bitkisel özler, Provitamin B5 ve E vitamini ile daha pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlar.

Kullanım Şekli: Temizlenmiş cildinize her gün sabah ve akşam olmak üzere uygulanabilir. Pürüzsüz hissiyatı arttırmak için tüyleri kökünden aldıktan ya da tıraş ettikten sonra uygulayabilirsiniz. Kremin emilimini artırmak için uygulayacağınız miktardaki kremi öncesinde avuç içinizde ısıttıktan sonra, yumuşak hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.

Tüyler kökünden alındıktan ya da tıraş edildikten sonra her gün sabah ve akşam olmak üzere uygulanabilir. Özellikle tüy alımını takip eden 7-10 gün (tüy uzaması başlayıncaya kadar) aralıksız olarak her gün uygulanmalıdır.

İçindekiler: Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Cetearylalcohol, Pentaerythrityl Distearate, Cetearyl Glucoside, Tridecane, Undecane, Sodium Stearoyl Glutamate, Helianthus Annuus Seed Oil, Pentylene Glycol, Gymnema Sylvestre Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Polyacrylate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Argania Spinosa Kernel Oil, Benzylalcohol, Dehydroacetic Acid, Aroma.

Yeşilmarka Doğal Pürüzsüzleştirici Krem Aktiflerimiz Nasıl Çalışır?

Yeşilmarka pürüzsüzleştirici krem içerisinde bulunan aktif maddeler tüylerin uzamasından, beslenmesinden ve büyüme hızından sorumlu tüy folikülleri üzerine etki eder. Tüy foliküllerinin büyümesini ve aktivitesini yavaşlatarak, tüy uzamasına kökünden çözüm sunmak için çalışır.

Tüylerin kalınlığı ve büyüme hızı tüylerin tüy folikülleri ile ilgilidir. Foliküllerin aktivitesi ve büyümesi engellenirse, tüy uzama hızı, tüy kalınlığı ve tüy büyümesi yavaşlayacaktır. Sonuç olarak daha yavaş ve daha ince büyüyen ve kolay alınan tüyler ortaya çıkacaktır.

Yeşilmarka Doğal Pürüzsüzleştirici Krem;

  • Tüy alım sıklığını ve tüy büyüme hızı azaltmaya yardımcı olur.
  • Tüy alım işleminin zararlarını azaltarak, daha pürüzsüz ve bakımlı bir cilde vesile olur.
  • Tüy alım işlemini kolaylaştırmaya yardımcı olur. Daha konforlu bir tüy alımı sağlar.
  • Tüy alımından sonra cildinizin gereksinim duyduğu bakımı sağlar.
  • Alkol içermediğinden tahriş etmez, yanma hissi oluşmaz.
  • Tıraş sonrası, tıraş balsamı, kremi ve losyonu olarak kullanılabilir.
  • Özel bölgeler dâhil tüm bölgeler için idealdir.
  • Renklendirici içermez.

Yeşilmarka Pürüzsüzleştirici Krem İçindeki Bitkisel Aktif Maddelerimiz;

1) Tüylerdeki Keratin Üzerine Etki Eder; Keratin tüyün içerisinde bulunan ve tüye dayanıklılık sağlayan ve suda çözünmeyen proteindir. Keratin vücudumuzun her bölgesinde bulunur. Tüylerdeki keratin proteinin oranının azalması tüy azalması anlamına gelmektedir. Ürünümüzde bulunan aktif maddeler keratin yapısını yaşam döngüsünü bozmakta ve yaşam döngüsünü yavaşlatmaya yardımcı olmaktadır.

2) Kıl Büyüme Hızına Olan Etki Eder; Aktif maddelerimizle yapılan klinik testlerde kıl folikülleri üzerine araştırma yapılmıştır. Kıl foliküllerinin büyümesinin engellemesi ve gelişimin engellenmesi değerlendirilmiştir.

Uygulama sonrasında besi yerinde geliştirilen kıl foliküllerinin büyüme hızında azalma olmuştur. Bitkisel aktif maddenin 3 günlük kullanımıyla %49, 7 günlük kullanımı ile ise %69 büyüme hızında azalma meydana gelmiştir.

Ayrıca aktif maddemiz ile 21 gönüllü üzerinde deney yapılmıştır. Gönüllülerimiz 18-45 yaş arasında rastgele seçilmiştir. Tüy alımı (tıraş olarak) sonrasında tüy azaltıcı aktiflerimiz uygulanmış ve sonuçlar gözlenmiştir.

Uygulamanın 28. Gününde tüy azaltıcı kremimizde bulunan bitkisel aktif maddelerimiz, tüy görünürlüğü, tüy sıklığı ve tüy büyümesi üzerine azaltıcı etki göstermiştir. 21 gönüllü üzerinde yapılan test sonucunda kısa süreli seansla beraber tüy büyüme hızı %12 azalma gözlemlenmiştir.

Yeşilmarka Doğal Pürüzsüzleştirici Krem

Gynema Slylvestre Extract, Özel bitkisel içerikler ve özel formüle edilmiş doğal içeriğiyle tüyler üzerine etki etmekte ve cildin pürüzsüz hissedilmesi için çalışmaktadır. Hassas ciltler için idealdir. Vücudunuzdaki tüm bölgelere uygulanabilir.

Ecocert sertifikalı organik hammaddeler içerir. Parafin, Vazelin, Paraben, SLS, SLES, EDTA, Parfüm, Boya, DEA ve TEA İÇERMEZ! Kadın, erkek ve çocuk için idealdir. Tıraş sonrası krem ve balsam olarak kullanılabilir. Gimdes’ten helal sertifikasına sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR