Helal Doğal Bitkisel El Yapımı Sabunlar

Cildinizin bakımı ve güzelliğinizin sırrını yakalamanız için tercih edeceğiniz doğal bitkisel el yapımı sabunlar, cildinize uygun yapılarıyla sizler için üretildi. Cilt bakım rutinine eklenerek, ekstra kazanç sağlayacağınız el yapımı sabunlar, cildiniz ihtiyaç duyduğu sağlığı ve ışıltıyı vermesi için üretiliyor. Saçlarınızın daha parlak ve canlı görünmesi için kullanabileceğiniz el yapımı sabunlar, aynı zamanda cildiniz üzerinde de harikalar yaratacak formülleriyle, sizi memnun edecek.

Helal Doğal Bitkisel El Yapımı Sabunlar

İçeriğinde herhangi bir kimyasal madde, parfüm ya da koruyucu madde kullanılmayan bitkisel el yapımı sabunlar, içeriğinde bulunan defnenin eşsiz kokusuyla bütünleştirilerek üretilir. Cildiniz ve saçınız için en doğal ve sağlıklı ürün olan el yapımı sabunlar, Alman laboratuvarlarında test edilerek, ICHEMA test onayı alan ürünlerdir.

Helal Doğal bitkisel El Yapımı Sabun Çeşitleri

Saçlarınıza ve cildinize uygun şekilde tercih edeceğiniz el yapımı sabunlar, saf zeytinyağı ve defnenin muhteşem uyumuyla tasarlandı. Torba şeklinde yeşil köy sabunu yanında çiftli ya da beşli avantajlı paketlerde alacağınız bitkisel el yapımı sabunlar, % 100 zeytinyağı bazlı olarak üretilir ve içinde sadece parfüm olarak defne kullanılır. 

Zeytinyağı ve defnenin muhteşem birlikteliğiyle tasarlanan bitkisel el yapımı sabunları, defne kokusuyla duyularınızı harekete geçirirken, cildinizde canlanma hissi de uyandırır. Bıttım sabunu ile saçlarınızda mucizeler yaratacağınız bitkisel sabunlarla saçınızın ihtiyacı olan tüm bakımı ve cilt hastalıkları da önlenmiş olur. Bitkisel el yapımı sabun çeşitleri kolay bakteri tutmadığı için oldukça sağlıklıdır. Ancak yine de sabunu kullanırken hijyene dikkat edilmesini öneririz. Sabunların kokusunu daha fazla çıkarmak için iğne yardımıyla üzerinde delikler açarak, daha fazla koku yaymalarını sağlayabilirsiniz.

Helal Doğal Bitkisel El Yapımı Sabun Fiyatları

Saçlarınız ve cildiniz üzerinde muhteşem bir görüntüye sahip olmak için tercih edeceğiniz doğal bitkisel el yapımı sabunlar, tekli, ikili ve beşli avantaj paketleriyle satışa sunulur. Cilt ve saçlarınız için en uygun olan el yapımı sabun fiyatları, herkese hitap edecek fiyatlara sahiptir. Kredi kartı, havale ve kapıda ödeme imkânlarıyla, %100 güvenilir alışveriş yaparak, ürünlere sahip olabilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR