Helal Mercimek

Mercimek sofralarımızın vazgeçilmez parçalarındandır. Çorbasından yemeğine kadar birçok farklı alternatif üzerinden kullanabilirsiniz. Özellikle Anadolu kültürünün vitamin dolu yemeklerinin birçoğunun içinde mercimek protein dolu yapısı ile büyük rol üstlenmektedir. Mercimek satın alırken kalitesi ve üretim yeri kadar helal olmasına da dikkat ediyor musunuz? Firmamızda sunmuş olduğumuz tüm ürünler helal sertifikası ile hizmet vermektedir. Sunmuş olduğumuz helal sertifikası sayesinde içerisinde haram hiçbir unsur olmayan ürünlere harika bir erişim adımının tadını çıkarabilirsiniz.

Helal Mercimek

Ürün skalamızda sepetlere en sık eklenen seçeneklerden biri mercimektir. Kırmızı ve yeşil olmak üzere farklı alternatiflerinden istifade edebilirsiniz. Kullanılan yemeklerin hem besleyiciliğini artıran hem de uzun süre tokluk sağlayan bu ürünün genel sağlığı ne derece olumlu etkilediği biri kere daha fark ediliyor. Helal olarak üretildiğinden ve paketlendiğinden emin olduğunuz hububatları hem sevdiklerinize hem de ailenize gönül rahatlığı ile sunma imkanını elde edebilirsiniz. Ürünlerimizin sipariş adımında dileyen kişiler üyelik oluşturarak bu üyelik üzerinden erişim adımını tamamlayabilir. Sepet oluşturmak ve sipariş vermek için illa sitemizde hesap oluşturmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz sepetinizi üyelik olmaksızın da alabilirsiniz. Ödeme adımları da dahil olmak üzere tüm aşamalarda güvenlik üzerine kurulu bir sistem geliştirilmiştir. 

Helal Mercimek Çeşitleri 

Duru sarı mercimek, Duru kırmızı futbol mercimek, Duru kırmızı mercimek bu alanda en sık tercih edilen ve dahil olduğu sofralarda da lezzet şöleni yaşatan alternatiflerdendir. Mercimek çeşitlerimizin her biri Gimdes onaylıdır. Satın alım aşamanızın sistemimize düşmesinin hemen sonrasında siparişleriniz paketlenecektir. Siparişlerinizin zarar görmeden sizin belirttiğinizi adrese gönderilmesi için eşsiz bir lojistik sistemi oluşturulmuştur. Tabi ki daha öncesinde bizden hizmet alan müşterilerimizin yorumlarına göz atarak firma yetkinliğimizi hakkında fikir edinebilirsiniz. 

Helal Mercimek Fiyatları 

Uygun fiyata yüksek kalite helal ürün almak artık mümkün! Sitemizde her ailenin bütçesine hitap edebilecek bir fiyat aralığının belirlenmesi için büyük çaba sarf etmekteyiz. Siz de mercimek fiyatlarında kampanyalı dönemleri de takip ederek normalde de uygun olan skalamızdan daha da avantajlı şekilde istifade edebilirsiniz. Fiyat aralığımız makul, erişilebilir yapısı ile müşterilerimizi memnun bırakıyor! 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR