Gülmarka Doğal Gül Suyu 250 ML
Gülmarka Doğal Gül Suyu 250 ML

Gülmarka Doğal Gül suyu 250 ML

0,00
Marka : Gülmarka
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺160,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺142,90(KDV Dahil)

Gülmarka Gül Suyu 250 ML

Gülmarka gülsuyu sabah erken saatlerde toplanan güllerin, taç yapraklarının damıtılmasıyla elde edilir. Gülmarka gülsuyu  %100 doğaldır. GİMDES Helal sertifikasına sahiptir. Gülmarka gülsuyu, cilt temizliğinde kullanılır, tatlılara katılır.

 

Başlıca Özellikler

 

 

 GülmarkaDoğal Gülsuyu

 

  • Isparta’da yetişen dünyanın en değerli çiçeklerinden birisi olan yağ gülünün (Rosa Damascena) işlenmesi ile elde edilen Gülçiçek Doğal Gülsuyu içeriğinde bulunan zengin vitamin kaynaklarınca çok etkili bir cilt bakım ürünüdür.
  • Gülçiçek Doğal Gülsuyu tonik özelliği sayesinde cilt temizliğinde ve cilt tabakasının pürüzsüzleştirilmesinde etkilidir. Ayrıca cildinizin nem dengesini sağlayarak cilt yüzeyini rahatlatır, yumuşatır ve canlandırır.
  • Günümüzün en yaygın rahatsızlığı olan stres faktörlerinin ortadan kaldırılmasında etkili bir yardımcıdır.                                                                                                                                           ” yüzyıllardır kullanılan en doğal güzellik sırrı “

Kullanım Önerisi  :

  • Güneş ışığından uzakta, oda sıcaklığının altında (tercihen buzdolabında), ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
  • Temizlenmiş cilde pamuk yardımıyla arzu ettiğiniz miktarda uygulayın.

Bilinmesi Gerekenler  :

 

  •  Gülmarka Doğal Gülsuyu Isparta gülçiçeklerinin buharlı distilasyonu sonucu elde edilir ve hiçbir koruyucu madde veya kimyasal eklenmeden filtrelenerek özenle şişelenir. Yapısı gereği Doğal Gülsuyu biraz ekşi kokar , bu normaldir ve doğal gülsuyunda aranan bir özelliktir.
  • Yalnızca koku amaçlı sentetik olarak üretilen ve piyasada “Gülsuyu”, “Güllü Su”, “Doğala Özdeş Gülsuyu” gibi yazan sentetik yapay ürünler ile kesinlikle karıştırılmamalıdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR