Bulaşık Makinesi Temizlik Ürünleri

Bulaşık makinelerinin içinde biriken yiyecek, yağ ve sert su mineralleri; makinenize zarar verdiği gibi, kötü kokulara da sebep olur. Bu yüzden bulaşık makinesi temizlik ürünleri hem makinenize hem de yıkadıklarınıza zarar vermeyecek şekilde doğal ürünlerden üretilir. Bulaşık makinelerinde kullanılan birçok kimyasal ürün, zamanla bardakların, tabakların, çatal ve bıçak gibi eşyaların matlaşmasına ve bulanıklaşmasına neden olabilir. Makinenizin daha uzun ömürlü olması ve bulaşıklarınızın daha parlak çıkması için borak ve doğal komplex yapıcı maddelerle üretilen bitkisel esaslı bulaşık makinesi tozları; bulaşıklarınızı çizmez ve matlaştırmadan, etkili şekilde temizler.

Bulaşık Makinesi Temizlik Ürünleri

İçeriğinde kanserojen ve petrokimyasallar bulunmayan bulaşık makinesi temizlik ürünleri, %100 sabun bazlı üretilirken, doğaya karşı da risk oluşturmaz. Her tip makineye uygun şekilde tasarlanan temizlik ürünleri, her türlü su sertliğine karşı dayanıklıdır ve makinede kireç oluşumunu engelleyerek; yiyecek, yağ ve sert su mineralleri yüzünden meydana gelen ağır kokuları da gidermeye yarar. Çay, kahve, meyve suyu ve benzeri lekeleri kolaylıkla çıkaran doğal bulaşık makinesi deterjanları, kötü kokuları ve kireçlenmeye karşı da etkilidir. Doğal aktifler, boraks ve aktif maddelerin bir arada kullanıldığı doğal bulaşık makinesi temizlik ürünleri, özellikle bebeklerin hassas bulaşıkları için oldukça etkilidir.

Bulaşık Makinesi Temizlik Ürünleri Çeşitleri

İçeriğinde SLS, SLES, fosfat, petrol ürünleri bulunmayan bulaşık makinesi temizlik ürünleri, zengin ürün yelpazesine sahiptir. Bulaşık makinesi temizlik ürünleri içinde; bitkisel bulaşık makinesi parlatıcısı, bulaşık makinesi tozu, bulaşık tuzu, bulaşık makinesi toz temizleyici, bulaşık makinesi sıvı parlatıcı, bulaşık makinesi jel deterjan, bulaşık makinesi sıvı deterjan ürünleri bulunur. Sizlerin sağlığı ve temiz bulaşıklar ve bulaşık makinesi için özel olarak üretilen temizlik ürünleri 600 gr, 1500 gr, 1 kg, 1 litre, 1.5 litre, 1500 ml gibi ölçülerde ve özel ambalajlarında satışa sunulur.

Bulaşık Makinesi Temizlik Ürünleri Fiyatları

Hem bulaşık makineniz hem de bulaşıklarınız için özenle tasarlanan bitkisel içerikli bulaşık makinesi temizlik ürünleri fiyatları da değişkenlik gösterir. Kapıda ödeme, kredi kartı ve havale yöntemleriyle, %100 güvenli online alışveriş sitemizden yapacağınız alışverişlerde uygun fiyatlar ve hızlı kargo hizmeti bulunur.

₺14,90 KDV Dahil
₺18,00 KDV Dahil
₺42,50 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
₺39,90 KDV Dahil
₺46,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺12,90 KDV Dahil
₺16,00 KDV Dahil
₺84,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
₺18,90 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺59,60 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
1