Bitkisel Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Bulaşık makineleri, kullanılan sert su mineralleri yüzünden, zamanla kireçlenmeye başlar. Bu kireçlenme ise, bulaşıkların matlaşmasına ve donuklaşmasına neden olur. Bitkisel içeriğiyle makinenize ve bulaşıklarınıza zarar vermeden temizleyen bitkisel bulaşık makinesi parlatıcı ürünleri kullanabilirsiniz. Bardaklarınızda mükemmel parıltıyı yakalarken, bulaşık makinenizi kireçlenmeye karşı koruması için, titizlikle üretilen parlatıcı ürünleri, hızlı kuruma sağlarken, deterjan kalıntılarının da mükemmel şekilde temizlenmesine olanak tanır.

Helal Bitkisel Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Bitkisel bulaşık makinesi parlatıcı ürünlerin içinde SLS, SLES, paraben, fosfat, ağartıcı, renklendirici gibi maddeler bulunmaz. Tabak ve çatallarınızda, bıçak ve kaşıklarınızda, bardaklarınızda çizilmelere ve kararmalara izin vermeyen bitkisel parlatıcı ürünleri, kireç çözümünde de oldukça etkilidir. Bulaşıklarınızın daha parlak ve çizilmeden yıkanmasını sağlamak için tercih edeceğiniz parlatıcı ürünleri; ürünlerinizin daha uzun sene kullanımını sağlayarak, ekonomi yapmanıza da yardımcı olur.

Helal Bitkisel Bulaşık Makinesi Parlatıcısı Çeşitleri

Bitkisel bulaşık makinesi parlatıcı çeşitleri; bulaşıkların üzerinde su damlacıklarının oluşmasını engelleyerek temizler ve kurutur. Zararlı kimyasallardan uzak, tamamen bitkisel bazlı üretilen bitkisel parlatıcılar, bulaşıklarınızda mükemmel etki yaratırken, içeriğinde bulunan doğal aktifler ve limon tozu sayesinde, çok daha uzun süre eşyalarınızı kullanma fırsatı sunar. 

Tamamen bitkisel içerikli özel formülüyle tasarlanan bitkisel bulaşık makinesi parlatıcıları, bulaşık makinesi tozu ya da jeli ile kullanıldığında, çok daha etkilidir. Her su sertlik derecesine göre dayanıklı olan parlatıcı ürünleri; cam, metal ve porselen tipi eşyalarınızı yıkarken, leke bırakmaz ve hızlıca kurumasını sağlar. Aynı zamanda makinede kireç oluşumunu da engelleyen parlatıcı çeşitleri; yemek artıklarından, yağ ve sert su mineralleri ile oluşan ağır kokuları da giderdiğinden, oldukça kullanışlıdır.

Helal Bitkisel Bulaşık Makinesi Parlatıcısı Fiyatları

Bitkisel bulaşık makinesi parlatıcısı çeşitleri içinde patates, mısır, Hindistan cevizi, limon tozu ve doğal aktifler kullanılır. Bitkisel bulaşık makinesi parlatıcı fiyatları da oldukça ekonomiktir. 500 ml ve 1 litrelik özel ambalajlarında uygun fiyata satışa sunulan parlatıcı ürünleri; kredi kartı, kapıda ödeme ve havale yöntemleriyle satışa sunulur. Siparişlerinizi hızlı kargo hizmetiyle, kısa sürede teslim alarak kullanmaya başlayabilir hem de makinenizin ve tabak, çatal, bıçak gibi eşyalarınızı daha uzun süre kullanma fırsatı bulabilirsiniz.

1