BAB-I ŞİFA Bitkisel Çamaşır Makine Deterjanı - 2 L
BAB-I ŞİFA Bitkisel Çamaşır Makine Deterjanı - 2 L

BAB-I ŞİFA Bitkisel Çamaşır Makine Deterjanı - 2 L

0,00
Para Puan : 46
yerli-uretim-urun-logo gimdes-helal-sertifikalı-urun-logo

SLS, SLES, Fosfat, Ağartıcı, Renklendirici İçermez. 

Petrolden elde edilen kimyasallara yer vermediği için kolay durulanır, çamaşırlarda kalıntı bırakmaz.

Bebeğinizinkiler dahil tüm hassas çamaşırlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Boraks ve doğal aktifler içeren etkin formülü sayesinde çamaşırlardaki kir ve lekeleri temizler, kötü kokuları giderir. Makinenizi parçalarında kireçlenmeye neden olmaz.

 

 

Çamaşırlar, genellikle giyim için kullandığımız ve evimizin birçok noktasında dekorasyona katkı sağlayan eşyalardır. Düzenli temizlik gerektiren bu eşyalarda doğal yapıyı bozmayacak deterjanlar kullanmak gerekir. Özellikle çamaşır makinesinde yıkama yaparken en iyi deterjanı seçmek önemlidir. Hem giyim hem genel kullanım ürünlerinde de babı şifa lavanta yağlı bitkisel çamaşır makine deterjanı güvenle tercih edilebilir.

 

Kazaklar, gömlekler veya çoraplar gibi tüm çamaşırlarda iyi deterjan en iyi temizlemeyi sağlar. Bunun yanında ürünün sağlam ve daha uzun ömürlü olmasına da yardımcı olur. Bu nedenle günümüzde eskiye dönüş bağlamında bitkisel deterjanlar daha çok seçiliyor. Bab-ı Şifa olarak da sizin için lavanta yağlı çamaşır makine deterjanı ürünümüzü sunuyoruz. Bu sayede çamaşırlarınızda hem doğal bir koku hem de doğal bir temizlik imkanı elde edebilirsiniz.

 

Babı Şifa Lavanta Yağlı Çamaşır Deterjanı Ferahlığı

 

Temiz çamaşırın en önemli özelliği ferah bir kokuya sahip olmasıdır. Örneğin, sabahları işe gitmeden önce giyeceğiniz temiz bir gömlek size ferahlık ve güven verir. Bu çamaşırlar için de babı şifa lavanta yağlı çamaşır deterjanı gibi doğal bir ürün kullanmak önemlidir. Bab-ı Şifa olarak tüm deterjanlarımızda olduğu gibi bu ürünümüzde de doğal bir yapıya önem veriyoruz.

 

Babı şifa lavanta yağlı bitkisel çamaşır makine deterjanı içeriğinde özel olarak tamamen bitkisel kaynaklar bulunduruyor. Bu bitkisel kaynaklar ile birlikte petrol artığı kimyasallar kullanılmadan üretiliyor. Yani babı şifa çamaşır makine deterjanı konsantre sıvı formülünde SLS, Fosfat veya renklendirici gibi içerikler bulundurmuyor. Bu sayede her çamaşır için hem güvenli hem de sağlıklı kullanım oluşturur.

 

Babı Şifa Lavanta Yağlı Deterjan İle Bebeğiniz Daha Sağlıklı

 

Özellikle anneler bebeklerinin ve çocuklarının çamaşırlarında her zaman çok daha yüksek özen gösterir. Mama önlüğü, battaniye, tulum veya çamaşır ürünlerinde deterjan kalıntıları ve lekelerin kalmasını asla istemez. Bu anlamda babı şifa lavanta yağlı deterjan bebeklerinizin eşyaları dahil olmak üzere tüm hassas çamaşırlarda kullanılabilir.

 

Babı şifa lavanta yağlı bitkisel çamaşır makine deterjanı ürünümüz, 2 litre miktarı ile 50 yıkama için konsantre şekilde kullanılabilir. Her yıkamada kapak ölçüsü ile makineye ekleyerek, kireçlenme yaşamadan mis kokulu çamaşırlar elde edebilirsiniz. Doğal lavanta yağının özel kokusu çamaşırlarda sağlık kadar huzurun da elde edilmesine yardımcı olur. Üstelik her noktada sizin için ekonomik bir tercih sağlar. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR