Helal Bal

Bal içerisinde yer alan bin bir vitamin ile sofraların vazgeçilmez parçalarından olacaktır. Sağlık koşullarına uygun ve ayrıca helal onaylı olan ballardan istifade etmek adına doğru yerde bulunuyorsunuz. Piyasaya sunmuş olduğumuz tüm ürünlerin Gimdes onaylı olması Müslüman ailelerin gönül rahatlığı ile alışverişlerini yapmasını sağlayacaktır. Firma olarak satın alınan ürünlerin helal onaylı olup olmaması konusunda daha dikkatli olmaya davet ediyoruz. Sunmuş olduğumuz organik arı ürünlerini zevkle ve güvenle tüketebilir misafirlerinize de ikram edebilirsiniz. Sadece gıda alanında değil temizlik ya da kozmetik gibi alanlarda da helal sertifika kriterini devam ettiriyoruz. Bu alanda eşsiz bir önem sıralaması oluşturan tek firmayız!

Helal Bal

Ürünlerin çeşitliliğinin yüksek olması ailelerin kendi isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun şekilde satın alım adımını tamamlamalarını sağlar. Geniş ürün kategorisi kadar ürünleri satın alırken kullanacağınız sistem de memnun bırakmaktadır. Satın alım sırasında kullanılacak olan ara yüz memnun edici bir pratikliğe sahiptir. Sadece ürünlerin üzerinde konumlandırılmış Sepete Ekle butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Sepetinize ihtiyaçlarınızı ekledikten sonra alışverişi onaylamalısınız. Sisteme düştükten hemen sonra siparişinizi hazırlanmaya başlanacaktır. Siparişlerin tarafınıza hasarsız ve hızlı şekilde iletilmesi için özel bir sistem geliştirdik. Helal ürünleri büyük bir konfor ile satın almak artık daha kolay! 

Helal Bal Çeşitleri 

Afia süzme çiçek balı, Saygın balveren çiçek balı, Saygın kestane balı, Canpetek Erzincan petek balı firmamızın en sık satışını yaptığı ürünler arasındadır. Bu derece geniş listede ailenizin isteklerine uygun ürün temin etmek oldukça kolay olacaktır. Ürünlerinizin siparişini vermek adına üyelik oluşturabilirsiniz. Alışveriş firmamızda üyelik oluşturmak ücretsizdir. Dileyen kişiler sepetindeki ürünleri üyelik oluşturmadan da satın alabilir. Bu konuya dair bir kısıtlama getirilmemiştir. 

Helal Bal Fiyatları 

Kalite ve hızlı teslimatın yanı sıra dikkat çeken bir diğer husus da oldukça uygun fiyat aralığıdır. Hizmet politikamıza göre tüm kişilerin kendi bütçe aralıklarına uygun olan mamulleri temin etmesi adına erişilebilir ve her segmente uygun bir liste hazırladık. Ayrıca listemizde indirimli dönemlerimiz de bulunuyor. Bu indirimli dönemlerden ya da kargo bedava fırsatlarından faydalanmak adına ana sayfamızı sıklıkla takip etmelisiniz. 

₺77,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺124,90 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺130,00 KDV Dahil
₺259,90 KDV Dahil
₺269,70 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
₺175,90 KDV Dahil
₺179,80 KDV Dahil
₺114,90 KDV Dahil
₺137,00 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺134,80 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺39,91 KDV Dahil
1