Naturalive Çocuk Diş macunu 100gr
Naturalive Çocuk Diş macunu 100gr

Naturalive Çocuk Diş macunu 75ml

0,00
Marka : naturalive
Para Puan : 0
Fiyat : ₺74,90(KDV Dahil)

Naturalive Doğal Çocuk Diş Macunu

Naturalive Doğal Çocuk Diş Macunu, florürsüz çilek aromalı özel formülüyle çocuklarınızın ağız ve diş sağlığında maksimum koruma sağlar.

 

Misvak, propolis özleri ve çilek aromasıyla çocukların seveceği formda hazırlanan Naturalive Çocuk Diş Macunu florür (florid) içermez. Tamamen doğal ve bitkisel özlerden hazırlanmıştır. Çocuklarınızın güvenle kullanabileceği bir üründür.

 

Uluslararası Araştırma Konseyi (NRC), floridin yutulması durumunda beyin ve kemiklere zarar verebileceğini açıklamıştır. Bu nedenle çocuklarımızın kullandığı ürünlerde florid içermeyen ürünler tercih edilmelidir.

 

Naturalive Doğal Çocuk Diş Macunu Özellikleri

- Çocukların yutma eğilimlerine uygun üretilmiştir.

- Üniversite klinik çalışmalarında diş çürümelerine karşı etkinliği ispatlanmıştır. İnceleme sonucunu görmek için tıklayınız.

- İçeriğinde kullanılan tüm maddeler gıda üretimine uygundur.

- Ürünün test aşamalarında hiçbir hayvan kullanılmamıştır.

- SLS, paraben formaldehit, triclosan, boya ve suni tatlandırıcı gibi zararlı kimyasallar içermez.

- Doğal, bitkisel, helal ve yerli üretimdir.

 

Naturalive Doğal Çocuk Diş Macunu İçindekiler

 

İçindekiler: Calcium Carbonate (Kalsiyum Minerali), Aqua (Su), Glycerin (Bitkisel Gliserin), Sorbitol (Meyve Karbonhidratı), Cellulose Gum (Ağaç Selülozu), Xylitol (Ksilitol), Decyl Glucoside (Bitkisel Temizleyici), Aroma (Çilek Aroması), Melaleuca Alterbifolia Leaf Oil (Çay Ağacı Yağı), Salvadora Persica Stem Extract (Misvak Ekstraktı), Propolis Wax (Propolis Mumu).

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR