Naturalive Yoğun Bakım kremi 50ml
Naturalive Yoğun Bakım kremi 50ml

Naturalive Yoğun Bakım kremi 50ml

0,00
Marka : naturalive
Para Puan : 0
Fiyat : ₺180,00(KDV Dahil)

Naturalive Doğal Yoğun Bakım Kremi

Naturalive Doğal Yoğun Bakım Kremi, geleneksel yöntemler günümüz teknolojisiyle birleştirilerek oluşturulmuştur. Yoğun Bakım Kremi içerisinde bulunan propolis ve çay ağacı yıllardır eski zaman ilaçlarda yaraların iyileştirilmesinde kullanılmıştır.

 

Naturalive Yoğun Bakım Kremi, özel formülünde bulunan çörek otu yağı ve zeytinyağı ile tahriş olmuş, kurumuş cildinizin toparlanmasına yardımcı olur. Cildiniz gün içerisinde maruz kaldığı dış etkenlerle nem oranında azalmalar yaşar. Naturalive Yoğun Bakım Kremi kurumuş ve tahriş olmuş cildinizin tekrardan canlanmasını, ihtiyacı olan nem oranına ulaşmasını ve cildinizin ışıltısını korumasını destekler.

 

İçeriğindeki çörek otu yağı, propolis ve zeytin yaprağı serbest radikalleri engelleyerek, yaşlanma belirtilerini geciktirir. Günlük cilt bakımınız için gece kullanabilirsiniz. Kuru cilt bakımı için de Yoğun Bakım Kreminden faydalanabilirsiniz.

 

Naturalive Doğal Yoğun Bakım Kreminin Özellikleri

- Tüm ciltler için uygundur.

- Parafin, paraben, parfüm, boya, koruyucu, renklendirici, ve petrol türevi zararlı kimyasal maddeler içermez.

- Doğal, bitkisel, helal ve yerli üretimdir.

 

Naturalive Doğal Yoğun Bakım Kreminin İçindekiler

İçindekiler: Nigella Sativa Seed Oil (Çörek Otu Yağı), Cera Alba (Balmumu), Hypericum Perforatum Extract (Sarı Kantaron Ekstraktı), Calendula Officinalis Extract (Calendula Çiçekleri Ekstraktı), Hydrolyzed Olive Leaf Extract (Hidrolize Zeytin Yaprağı Ekstaktı), Cerearyl Olivate (Bitkisel Nemlendirici), Sorbitan Olivate (Bitkisel Nemlendirici), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Çay Ağacı Yağı), Propolis Wax (Propolis Mumu), Juniperus Oxycedrus Wood Extract (Ardıç Katranı Ekstraktı).

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR