Winalite Anion(Winion) Gündüz Pedi (Mavi)

Winalite Anion(Winion) Gündüz Pedi (Mavi)

5,00
Marka : Winalite
Para Puan : 45
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺149,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺132,90(KDV Dahil)
yerli-uretim-urun-logo gimdes-helal-sertifikalı-urun-logo

Winalite Anion (Winion) Gündüz Ped (Mavi) - Özel Dönemlerinizde Günlük Kullanım İçindir.

 

WINALITE WINION (ANION) GÜNDÜZ KANATLI PED (MAVİ)

1 paket içinde 8 adet ped vardır. Uzunluk 24.5 cm.

 

Değerli Ziyaretçimiz;

Bu ürün gelen Talep üzerine Helal Sertifikalı ve Sağlık Ürünü olduğu için sitemizde satışa sunulmuştur. Bilginize.

 

Özel günleri güzelleştirecek bir ürün!!!

Adet dönemleri her kadının kâbusudur.

Vücudunuzun doğal dengesinin değişmesi bir yana, tüm hormonlarınız da farklı çalışmaya başlar. Bunlara eklenen karın ağrıları ve sancılar da çabası!

Sinirlilik haline ağrılar ve kalitesiz ped kullanımından kaynaklanan enfeksiyon tehditleri de eklenince bu dönem iyice çekilmez olur.

Ama artık tüm bunlara son veren bir ped var!

Negatif iyonların rahatlatıcı etkisi ile zenginleştirilen ve 7 kattan oluşan Anion pedler ile hayat kadınlar için artık çok daha kolay olacak!

Bayanlarının özel günlerinde kendilerini güvende hissedecekleri %100 Pamuk Ağrısız Sancısız Ped!!!

Özel dokusu ile mucize Anion ped ile özel günleriniz ağrısız ve acısız geçecek!

ANİON PED

Bayanların %83'ü adet dönemleri boyunca farklı türlerde enfeksiyonlarla karşılaşmaktadır, bunların %62'si kalitesiz ped kullanımından kaynaklanmaktadır.

 

Adet dönemi rahatsızlıkları:

Kaşınma ve yanma,

İltihaplanma,

Deri iltihabı,

Vajinal mantar enfeksiyonu,

Fallop Tüpü Enfeksiyonları,

Rahim enfeksiyonu,

Beyaz Akıntı,

Adet ağrıları

Kadın hastalıklarının tümü Anaerolinea adlı bakterilerden meydana gelmektedir. Sağlığını düşünen Kadınlar için anyonlu "Love Moon" bezleri iyi bir dost ve hijyenik yardımcılardır. Ürünler sağlığa zararlı hiç bir kimyasal madde içermemektedir. Hiçbir yan etki göstermeden çok yumuşak bir etkiye sahiptirler.

 

7 KATMANLI KORUMA

1-Ultra Rahatlık verici, çok yumuşak pamuksu örtü,

2-Adet dönemindeki rahatsızlığı hafifleten anyon tabaka,

3-Yumuşaklık ve rahatlık verici, 1. Ultra yumuşak pamuk tabaka,

4-Üst tabakayı kuru tutan ve sıvıyı emici, ultra yumuşak jel tabaka

5-Yumuşaklık ve rahatlık verici 2. Ultra yumuşak pamuk tabaka

6-Havayı geçiren ve sıvı geçirmeyen tazelik veren tabaka

7-Özel dizayn edilmiş insan sağlığına zararı olmayan ve kimyasal olmayan yapıştırıcı

 

ÖZELLİKLER

Antibakteriyel

Love Moon'un Anyon kartuşu ıslandığında veya nemlendiğinde yoğun derecede anyon salgılar.

Açığa çıkan oksijen kadınsal hastalıklara yol açan en önemli etkenleri ortadan kaldırır.

 

Rahatlık Seviyesi

Love Moon, kimyasal elyaf yüzeyler içermediğinden sıradan hijyenik pedlerin sert yüzeylerinden

farklı olarak daha yumuşak, ince ve rahattır.

 

Hava Geçirgenliği

Love Moon'un alt yüzeyi havayı geçirir ancak sıvıyı geçirmez. Bakterilerin çoğalmasına ve

kadınsan hastalıkların oluşmasına fırsat vermez.

 

Sıvı Emiciliği

Yüzey, sıradan hijyenik pedlerin hapsettiği sıvı miktarının iki katını hapseder. Süper derecede

emici katman, nüfuz eden sıvıyı tutarak, yanlardan ya da arkadan olabilecek taşmaları engeller.

 

Taklit Edilemez

Müşterilerimizi kalitesiz hijyenik pedlerden korumak için Love Moon kopyalanamaz özelliğe

sahip anyon kartuşunun patenti sadece firmamıza ait olup taklitleri yapılamaz, yasal değildir.

 

ANION HAKKINDA

Havadaki moleküller ya da atomlar nötrdür. Kozmik ışınlar, ultraviyole ışınları, mikro radyasyon, şimşek çakması yada yıldırım sebebiyle oluşan nötr iyonlaşma, bazı hava moleküllerinin elektronlarını kaybetmelerine yol açar. Negatif şarj olmuş bu serbest elektronlar diğer nötr hava molekülleriyle bir araya gelerek onlarında negatif şarj olmasını sağlarlar. Bunlar havadaki anyonlardır. Anyonların normalde pozitif şarj olmuş toz partikülleri, bakteri ve virüsleri toplama ve nötrlemede olağanüstü bir kabiliyeti vardır. Havadaki Anyon çok önemlidir; hatta "Havadaki Vitamin" diye adlandırılarak harika bir isim almıştır.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) havadaki anyon miktarının 1cm³ de, 1000 den az olmaması gerektiğini belirtmiştir. "Love Moon" hijyenik pedlerin her birinde ki anyon içeriği cm³ başına 6070 ya da daha fazla anyon açığa çıkartma kapasitesindedir. Ortaya çıkan anyonların yoğunluğu, hijyenik pedlerdeki bakteri ve virüslerin yaşamasını, çoğalmasını engeller.

 

WINALITE LOVE MOON ANION PED

Hijyenik Pedlerdir.

Doğada %100 Kendini Yok Eder, Çünkü Doğal Malzemelerden Üretilmiştir

%100 Pamuk Yüzeyi Vardır, Pamuksu Değildir

En Alt Tabakasının Hava Geçirme Özelliğinden Dolayı Nefes Alabilen Pedler Kuru Tutar ve Bakterinin Oluşması Ve Çoğalması Riskini En Aza Düşürür.

Ancak Suyu Geçirmez

Bireysel Ambalajları 360o Tamamen Kapalıdır.

İçinde Negatif İyon Kartuşu Bulunan Tek Ped

Nemlendiğinde Veya Islandığında Aktif Hale Geçen Negatif İyon Vücuda Nüfus Ederek Kendinizi Daha Dinç, Daha Dirençli Ve Sağlıklı Olmanızı Sağlar. Kişiye Bağlı Olarak Kramp Ve Ağrıları Azaltır, Alerji Oluşumunu Engeller, Stresin Azalmasında Etkili Olur.

İçindeki Deniz Yosunundan Yapılmış Jel Sıvıyı Tamamen Emer

 

WİNALİTE ANİON BANT

Anion bantlar 7 yıllık ar-ge çalışması sonucunda ilk defa bir kadın pedinde kullanılmıştır. Antibakteriyel özelliğe sahip, milli sertifika almış, dünya standartlarına cevap verecek niteliktedir. Anyon bant, turmalin taşından çok özel teknolojiler kullanılarak ip haline getirilip dokunarak üretilmiştir. Turmalin taşının özelliği ise bulunduğu ortamda çok fazla negatif iyon açığa çıkarmasıdır. Anion bantların 19 adet patenti bulunmaktadır. Bantın cm3'ünde 6070 partikül negatif iyon içermekte olup, anion ped'in içinde bulunan negatif iyon bandıdır.

 

NEGATİF İYON VE ANİON NEDİR?

 

İnsan da diğer canlılar gibi anionsuz yaşayamaz. Herşeyden önce siz anionun ne olduğunu biliyor musunuz?

 

Normal durumda atom ve moleküller havada nötrüdürler. İyonlaşma, ultraviyole ışınları, mikrodalga ışınları veya yıldırım çakması gibi çok farklı yollarla meydana gelmektedir. Moleküllerde, atom çekirdeğinin, etrafında dönen hava negatif elektronlarla yüklenmiş parçasını kaybeder, daha sonra nötr molekülle birleşerek onlara negatif elektrik verir. Bu türlü moleküllere biz anion deriz. Anionların rengi ve kokusu yoktur. Orbitte negatif elektronların olması, onlara çeşitli mikro maddelerin karışmasına yol açar. Hatta Anyonlar havada olan toz ve mikropları yok eder.

 

"Anyon - hava" analoji olarak, "vitamin - hava" ilişkisi gibidir. Bu nedenledir ki, anyonlar "hava vitaminleri", "uzun ömürlülük elementi" veya "hava temizleyici" gibi de adlandırılırlar.

Anyonların olumlu etkisi uzun süre gölgede kalmıştır. Hâlbuki anyonlar insan sağlığı için hadsiz ölçüde yararlıdırlar. Şöyle ki; Anyonlar tozu biriktirerek neytrallaştirebilir, pozitif biçimdeki dolu elektronlarla mikropların kafesine girerek onları yok ederler ve böylelikle, insan sağlığı için olumsuz sonuçların önüne geçerler.

Havada anyon sayısı ne kadar çok olursa, mikrop sayısı da bir o kadar az olur. Bir santimetre kare havada ki anyonların sayısı şöyledir: Şehir binalarında 40-50 anyon, Şehir havasında 100-200 anyon, Açık çimenlikte 700-1.000 anyon, Dağlarda 5000'den fazla anyon vardır.

İnsanların sağlığı havada olan anionların sayısına bağlıdır. Eğer insan organizmasına hava yoluyla giren anionların miktarı az veya haddinden fazla ise, o zaman insan nefes almakta zorlanır, baş dönmesi, baş ağrısı meydana gelir ve hatta depresyona da girebilir. Tüm bunların tedavisi akciğerlerin her santimetre karesine 1.200 anyonun girmesi sonucunda olabilir.

Eğer oturduğunuz evde anyonların sayısını her santimetre kare için 1.500 adete çıkarırsanız, o zaman vücudunuzun kısmen iyileştiğini hissedeceksiniz. Siz enerjinizi iki kata çıkararak daha fazla çalışacaksınız. Çünkü anyonlar insan organizmasını güçlendiren ve ömrü uzatan mükemmel yardımcılardır. Uluslararası Tıp Teşkilatı temiz havanın her santimetre karesinin 1.000 anyondan oluştuğunu belirlemişler.

Bazı çevrelerden dolayı (örneğin dağlık arazilerde) insanların hayatları boyunca bir kere bile iç organlarının iltihabı durumu söz konusu olmamıştır. Bu bölgelerde yaşayan insanlar uzun ömürlü ve hayatları boyunca sağlıklı olurlar. Bu da havada yeteri kadar anion sayısının fazla olmamasıyla ilgilidir.

Bütün dünyadaki araştırmalar, negatif iyonlu havayı zenginleştirmenin kendimizi daha iyi hissetmemize yardım edeceğini, daha kolay teneffüs edeceğimizi ve hatta ağrı kesici etkisi olacağını göstermiştir. Bu nedenle doğada kendimizi daha ferah, zinde ve sağlıklı hissederiz. Diğer taraftan havada pozitif iyonların artması, kendimizi yorgun hissetmemize, baş dönmesine, solunum zorluğu gibi etkilere sebep olmaktadır.

Kokusuz ve tadı olmayan, doğada kumsallarda, dağların tepelerinde, şelale yanlarında bulunan negatif iyonlardır. Negatif iyonlar su bazlı doğada bulunan vitaminlerdir. Islandığında cilde geçerek damarlara ve kan akışına etki eden, yüksek dozda negatif iyon bakteriyi öldürmeye başlar. Kramp ve ağrıları azaltır ve yok eder.

 

NEGATİF İYONLAR HAVAYI NASIL TEMİZLER?

Havadaki soluma mesafemizde (zeminden yukarıda bulunan kısım) yüzen bakteri, virüs, küf, mantar, kötü kokular, sigara dumanı gibi bütün partiküller pozitif yüklüdürler. Konvansiyonel yöntemler olan klima ya da fan yardımı ile havayı toz veya su filtresinden geçirmek bakteri ve virüslerin hepsini tutamaz. Filtrede biriken bakteriler daha hızlı ürer ve kötü koku oluşuma sebep olur; ayrıca filtreden kaçarak sirküle edilen havada daha çabuk soluma mesafemize ulaşır. Dolayısı bu molekülleri elimine etmenin en kolay yolu ortam havasının durağanlığını etkilemeyecek şekilde onların hareket kabiliyetini azaltarak deaktive etmektir.

Bu doğrultuda fizik kurallarına göre pozitif ve negatif yükler birbirlerini çekerler. Ortamda negatif yüklü iyon sayısının artması ile negatif iyonlar bütün pozitif yüklü moleküllerin etraflarını saracaktır.

Bu sayede:

Aktif haldeki negatif iyon pozitif yüklü molekülün enerjisini emer.

Binlerce negatif yüklü iyon ilgili yapıtaşının etrafını sararak onun moleküler ağırlığını artırıp dibe çökertecek ve böylece soluma mesafemizden uzaklaştırarak elimine edilmesini sağlayacaktır.

Sonuç olarak enerjisi alınan deaktive halde ve partikül olarak havadan ağır olan zararlı moleküller aşağı düşecek; partikülün solunum ve sağlık problemlerini tetiklediği solunum sistemi içine çekilmesi önlenecektir.

İyonize edilmiş deaktive haldeki partiküller de vakum ve toz alma gibi normal temizleme aktiviteleri ile kolayca toplanacak; bu esnada partikül tekrar hava içine karışırsa yine iyonize olacak ve tekrar çabucak havadan aşağı düşecektir. Ayrıca bu iyonizasyon esnasında bakteri, virüs gibi zararlı etkenlerin yapı taşlarının bozulması da bir başka iyi özelliktir.

Negatif iyonlar soluduğumuz havayı kirleten pozitif yüklü aşağıdaki etkenleri elimine eder,

. Biyolojik: Bakteri, virüs, küf, mantar, polen, kene, akar, hayvan salyası ve kepeği vb.

. Kimyasal: Sigara dumanı, solunabilir partiküller (karbon monoksit ve nitrojen dioksit), yanıcı gazlar, organik gazlar (uçucu organik bileşikler), kurşun, asbest (yanmaz taş), radon vb.

Negatif iyonun etkili olduğu mikro organizma ve kokular,

Bakteri ve virüsler, E.Coli, ColonBacillus, Cladosporium, Influenza, Aspergillus, Staphylococcus, Poliovirüs, Coxsackie, polen, küf germlerive sporları, toz, kötü koku ve gazlar, sigara dumanı, formaldehit, egsozdumanı, evcil hayvan kokusu, ayakkabı dolabı kokusu, yemek kokusu vb.

 

NEGATİF İYONUN ETKİNLİĞİNİ KANITLAYAN BİLİMSEL ÇALIŞMALAR

.Negatif iyonlar astım ve diğer solunum hastalıklarını düzeltir. İlk defa Brezilyada 36 çocuk üzerindeki deneyden sonra dünyada bazı hastaneler ve klinikler yaygın bir şekilde solunum problemlerinin tedavisinde negatif iyon jeneratörlerini kullanmaya başladı. Negatif iyon terlapisini düzenli olarak devam ettiren çocuklardan herhangi biri krizlerden acı çekmedi (Soyka, 1991).

.Birleşmiş Milletler Tarım Departmanı bir oda iyonize edildiğinde havada %52 daha az toz ve %45 daha az bakteri olduğunu tespit etti. Havada bulunan pek çok kirletici gezici toz partikülleri üzerine tutunur.

.Kümes hayvanları üretim çiftliğinde toz giderimi için iyon üreteçlerin testinde ortalama %81.1 ila %92.2 etkinlik tespit edilmiştir. Sonuç olarak salmonella'nınhavadan geçişi de önemli derecede azalmaktadır. Negatif iyon kullanımının havadaki virüslerin varlığını yaklaşık %45 azalttığı bilim adamları tarafından bulundu. 1987 de yayınlanan mikro biyoloji dergisi tarafından yayınlanan bir çalışmada negatif iyonların havadaki virüslerin varlığını yaklaşık %45 azalttığı ve herhangi bir ters yan etkisinin olmadığı da gösterildi.

.Negatif iyon oksijen alımı için gereksinimdir. Rus bilim adamı Dr. A. L. Tchijewskyküçük hayvanları tamamen oksijenden yoksun havada büyütmeyi denedi. Kobaylar oksijensiz kalmadan dolayı ölmek üzere oldukları için havaya sadece negatif iyonları ekledi. Onların solunum sıklığının şiddetli bir şekilde arttığı noktada kobayların canlandığını tespit etti. (Tchijewsky, 1960)

."TheIonEffect" in yazarı olan FredSoyka negatif iyon çalışmaları ile ilgili yayınlanan 5,000 bilimsel dokümanda negatif iyon birikiminin yararlı olacağını gösteren bütün destekleyici sonuçları ve bu konuyu da rapor etmiştir.

.Negatif iyonlar doğal bir anti-depressanttır. Kolombiya Üniversitesi'nin bir projesinde mevsimsel etkili depresyonlu 25 kişiye bir ay her sabah yarım saat negatif iyon jeneratörü terapisi uygulandı. Kobayların yarısına düşük seviyede negatif iyon diğer yarısına da yüksek seviyede negatif iyon verildi. Yüksek seviyelerdeki negatif iyon tedavisinin Prozacve Zolofgibi anti-depresantlarkadar mevsimsel etkili depresyona karşı etkili olduğu ve bu ilaçların yan etkilerini göstermediği kanıtlanmıştır (Finley, 1996).

.Çoğu kapalı alanlarda bol bulunan pozitif iyonlar aşırı serotonin üretimine yol açar. Bu aşırı üretim endişe uyandıran hiperaktiviteye ve bazı durumlarda da depresyona neden olur. Negatif iyon tedavisinin aşırı serotonin üretimini azaltmada başarılı olduğu kanıtlanmıştır ve bu yüzden bazı durumlarda depresyonu azaltmada da başarılı olur. (Kreuger,1957)

.Negatif iyonlar yorgunlukla savaşmaya yardım eder. Negatif iyonlar, aşırı üretildiği zaman yorgunluğa yol açan bir nörohormon olan serotoninin aşırı üretimini azaltmaktadır. (Kreuger, 1957-Genel Fizyoloji dergisi).

.Negatif iyonlar fiziksel performansı artırır. Ruslar II. Dünya savaşından sonra negatif iyonlar ve fiziksel performans arasındaki ilişki üzerine çalışmalar yaparak olimpik atletlerin performans testinde tesislerde eğitilen ve yüksek negatif iyon konsantrasyonu olan yerlerde kalan grupların performansında daha büyük ilerleme tespit etmişlerdir.(Minkh, 1961)

.Negatif iyonlar yanık sahibi hastaların tedavisine yardımcı olur. Kuzeydoğu Genel Hastanesi'nde Dr. Kornbleuhnegatif iyonla 138 yanık hastasını tedavi ettiğinde daha çabuk ve tamamen iyileşme görülürken %57.3'ün önemli derecede daha az acı ve rahatsızlık yaşadığını saptamıştır. (Kornbleuh, 1959)

Yumurtalık Kisti tedavisi için Sağlıklı Ped destek seti Tıpta Ovarian cysts olarak bilinen ve pek çok kadın için sıkıntı olan yumurtalık kisti tedavisinde düzenli kullanımlarda tamamen yok oluyor. Tedavinin yanında, bakterilerin üremesini engelleyerek sizi sağlıklı birey haline getiriyor.

İçerisindeki iyon bantları yumurtalık kistinin tedavisinin yanı sıra, olası bakterilerin üremesini engelleyerek tedavi sürecini hızlandırır. Ürünü sürekli kullananların yumurtalık kisti sorunu ortadan kalkmış ve çeşitli kadın hastalıklarında dikkat çekici iyileşmeleri olmuştur.

 

Kullanımı:

Hastalık durumunda doktorunuza mutlaka muayene olunuz ve ilaçları alınız. Ped sadece hijyen ürünüdür ve ilaçların yanında iyileşmesine destektir.

15 günü tamamladıktan sonra, tam olarak geçmediyse ikinci bir seti kullanmanız gerekir. İkinci setin tamamı bittiğinde ise, tamamen iyileştiğini/iyileşmeye yakın olduğunu görmelisiniz. Çok nadir durumlarda üçüncü setin kullanıldığı görülmüştür.

Her set kullanımının ardından belirli bir iyileşme ve rahatlama görmüyorsanız doktorunuza yeniden muayene olmanızı tavsiye ederiz.

 

Sağlıklı Ped nasıl Üriner inkontinans (idrar kaçırma) tedavisine destek olur?

Üstün anion teknolojisiyle sağlığınızı ve hijyeninizi tehdit edebilecek tüm zararlılardan korunmanızı sağlamak için geliştirilmiş olan Anion Love Moon Sağlıklı Ped ürünleri 7 katmandan oluşan çok özel bir koruma sağlar. Kaliteli ve sağlıklı bir ped'de olması gereken tüm özelliklerin yanı sıra hiç bir kimyasal içermeden negatif iyonlar sayesinde zararlı mikro organizmaların oluşumunu engeller ve yok eder. Kullanım rahatlığı ve hijyen açısından eşsiz bir üründür. Yumurtalık kisti sorununun başka bir nedeni yoksa, içerdiği iyonlar ile tedavi olmasına destek olur.

 

Soru: Love Moon Anyon ped kullandıktan sonra bazı bayanlarda neden alerji, şişkinlik ve karın ağrısı görülmektedir?

Cevap: Love Moon Anyon hijyenik ped, uzun zaman boyunca metabolizmanın biriktirmiş olduğu ve vücuttan dışarıya atılması gereken kan ve iltihap gibi atıkların, kan sirkülasyonu sırasında vücuttan uzaklaştırılabilmesi için yüksek miktarda anyon üretmektedir. Bu yüzden karın ağrısı, özel günlerde yaşanabilir. Vücudun dışarıya attığı maddeler cilde temas ettiğinde cilt problemlerine yada alerjilerine yol açabilir. Bu durumlarda Love Moon hijyenik pedin performansını en iyi şekilde göstermesi için uzun süreli kullanılması gerekmektedir. Bu durumda en iyi sonuç elde edilir.

Winalite Anion Ped Helal Sertifikası

 

Bu Ürün "SİGMACERT ULUSLARARASI BELGELENDİRME, EĞİTİM VE TEST HİZMETLERİ LTD. ŞTİ." tarafından helal sertifikasına sahiptir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR