Worldchem Elde Bulaşık Deterjan 2LT
Worldchem Elde Bulaşık Deterjan 2LT

Worldchem Elde Bulaşık Deterjan 2LT

0,00
Marka : World Chem
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺240,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺219,90(KDV Dahil)

Bol köpüklü, hoş kokulu, kolay durulanan köpüklü el yıkama sabunudur. Cildin doğal yağ ve nemini almadığı gibi içerdiği nemlendiriciler sayesinde cildi yumuşatır.

 

Kullanım Talimatı: Ürün direkt olarak kullanılır.

 

Helal Sertifika

 

   GİMDES Helal Sertifikalı üründür. Kullanılan hammadde ve katkı maddeleri İslami açıdan helal niteliklerini taşıyordur. Ürünün bileşiminde bulunan unsurlar sağlık bakımından sakıncalı nitelikler taşımıyordur. Kullanılan yağ ve yağ benzeri maddeler İslami kriterlere ve insani gereklere uygundur. Kullanılan bağlayıcı ve stabilizite edici maddelerin İslami kriterlere ve insani gereklere uygundur.

 

 

 

            Vegan Sertifika

 

   NSO-NAP 7 Vegan belgeli üründür. Hayvansal hiç bir ürünün tercih edilmediği Vejetaryen beslenmenin bir kültür halini aldığı, insanların yaşam alanlarının ana unsuru eti tercihlerinden çıkartıp ana beslenme yapısını bitkisel ürünlerle karşılama biçimidir. Bitkisel ürünler kullanılmaktadır.

 

 

 

            Eco Friendly Sertifika

 

   NSO-NAP 3 Eco Friendly Sertifikalı üründür. Geri dönüşüme uygunluk, ürün içeriği, tehlikeli olmayan madde tercihleri, kaynakların etkin kullanımı, enerji verimliliği, sürdürülebilirliği, performansı, kullanımı gibi ekosistemin önemli unsurları ürünlerde tüketicilerin bilinçlendirilmesi ve tercihi için önemli bir faktördür. Çevre, sürdürülebilirlik ve marka bağlılığını gösterme açısından önemli bir etkendir. Dünyada sürdürülebilir yaklaşımın bir parçası olarak çevre dostu ürünler kullanması gerekmektedir.

 

DOĞAL AYNAKLI AKTİF MADDELER İÇERİR,İÇERİĞİNDEKİ BİTKSEL GLİSERİN  CİLDİNİZE ZARAR VERECEK YIPRANMALARI ÖNLEMEYE YARDIMCI OLUR

 

SLS,SLS,PARABEN,ALKOL İÇERMEZ.YERLİ ÜRETİMDİR HELAL VE TAYYİB SERTİFİKASINA SAHİPTİR 

 

KULLANIM ŞEKLİ;YIKANACAK BULAŞIK MİKTARINA BAĞLI OLARAK YIKAMA SUYUNA DİREK İLAVE EDİLİR YOĞUN KIVAMLIDIR

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR