YEŞİLMARKA Dermaroller 540 Mikro İğne
YEŞİLMARKA Dermaroller 540 Mikro İğne

YEŞİLMARKA Dermaroller 540 Mikro İğne

0,00
Para Puan : 65
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺175,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺159,90(KDV Dahil)
yerli-uretim-urun-logo gimdes-helal-sertifikalı-urun-logo

Saç ve Saç Derisi İçin Özel Geliştirilmiş 1 mm 540 Mikro İğne Dermaroller.  

YEŞİLMARKA DERMAROLLER

Yeşilmarka Saç Dermarollerı, üzerinde mikro iğneler bulunan ve ergonomik yapısıyla uygulama kolaylığı sağlayan silindirik yapıda bir masaj aletidir. Mikro iğneleme de denilen dermaroller uygulaması ile saç derisi üzerinde mikro düzeyde iğne darbeleri ile saç derisini uyarır ve yeni hücre oluşmasını artırarak saç derisinin yenilenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda ciltte kolajen üretimini tetikleyerek, saç derisindeki kusurların giderilmesine yardımcı olur.

 

Yeşilmarka Dermaroller üzerinde bulunan 1mm boyutundaki 540 adet mikro iğne ile saç kökünü uyarır ve yeni saç oluşum döngüsünü başlatarak yeni saçların oluşumunu hızlandırır. Aynı zamanda dermaroller uygulaması ile kan dolaşımı hızlanır ve bu durum yeni oluşacak saçların daha iyi beslenerek daha sağlıklı uzamasına katkı sağlar.

 

Saç için özel geliştirilmiş Yeşilmarka Saç Dermarollerı, saç derisi üzerine uygulandığında, saç derisi üzerinde mikro boyutta etki alanları oluşturmaktadır. Böylece kullanılan serumların daha iyi emilmesi ve saç köklerine ulaşması sağlanmaktadır. Kullanılan saç dermarollerından maksimum düzeyde fayda sağlamak için Yeşilmarka Doğal Saç Serumu ile birlikte kullanılması önerilmektedir.

 

Uyarı :

  • Sadece kişisel kullanım içindir, başka birileri ile paylaşmayınız
  • Yaralı cilt üzerinde kullanılmamalıdır.
  • Metale alerjiniz varsa dikkatli olmalısınız.
  • İrrite edici kozmetik ürünlerle beraber kullanmayınız.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız

 

Kullanım :

Yeşilmarka Dermaroller ilk kullanımda ve her kullanımdan önce dezenfekte edilmelidir. Temiz saç derisine uygulamaya özen gösteriniz. Saç derinizde gerekli görülen bölgeye aşağıdan yukarıya, soldan sağa ve aynı şekilde çapraz yönlü olarak şekilde gösterildiği gibi baskı yapılmadan uygulanmalıdır. Uygulanan bölge üzerinden 10-15 defa geçilmesi uygundur. Bu şekildeki 8 açıdan yapılacak uygulama ile saç derisine eşit miktarda mikro etki alanları açılarak Yeşilmarka Doğal Saç Serumunun en iyi şekilde emilmesi sağlanacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR