Yeşilmarka Naneli Dudak Balmı

5,00
Para Puan : 99
Fiyat : ₺9,99(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

Türkiye'nin İlk Gimdes Helal Sertifikalı ve Doğal Naneli Dudak Balmı

Yeşilmarka Naneli Doğal Dudak Balmı içerdiği doğal nane yağıyla dudaklarınızdaki hasar görmüş bölgelerin onarımına katkı sağlar, dudaklarınıza tazelik ve nem kazandırarak ihtiyaç duyduğu desteği vermeye yardımcıdır. İçerdiği nane yağı sayesinde ferahlatıcı ve nefes açıcı etkiye sahiptir. Yeşilmarka Doğal Dudak Balmı 15 ml olarak üretilmiştir.

 

Doğadan ilham alan bu özel dudak balmı uygulandığı andan itibaren dudaklarınızı yumuşatmaya ve dış etkenlere karşı savunma oluşturmada yardımcıdır. Yeşilmarka doğal dudak balmı çeşitleri içerisinde Parafin, Vazelin, Paraben, EDTA, Parfüm, Boya, TEA, Alkol ve Koruyucu katkı maddeleri İÇERMEZ!

  

Yeşilmarka Doğal Dudak Balmı içerisinde yüksek kaliteli ve soğuk sıkım naturel sızma zeytinyağı ve organik bitki yağları bulunmaktadır. Organik hammaddeler kullanılarak üretilen Yeşilmarka Doğal Dudak Balmı tamamen sağlıklı hammaddeler kullanılarak üretilmiştir.

  

Yeşilmarka Doğal Dudak Balmı Kullanımı: Dudaklarınızın tamamına eşit miktarda uygulayın. İhtiyaç duyulan sıklıkta uygulamayı yenileyebilirsiniz. Besleyici helal ve doğal dudak balmini, rujunuzun altına da kullanabilirsiniz.

 

Yeşilmarka Doğal Dudak Balmı Gimdes' ten helal sertifikalıdır. Dudak balmini ısı ve ışık kaynaklarından uzak tutunuz. İçerdiği doğal yağlar yapısı gereği yüksek sıcaklıklarda eriyebilir. 


Yeşilmarka Naneli Dudak Balmı İçindekiler: Butyrospermum Parkii (Shea) Butter* (Organik Sertifikalı Karite Meyvesi Yağı), Undecane ve Tridecane* (Organik Sertifikalı Bitkisel Nemlendirici), Coco-Caprylate/Caprate* (Organik Sertifikalı Hindistan Cevizi ve Palm Yağı Eldesi), Olea Europaea Fruit Oil (Soğuk Sıkım Naturel Sızma Yemeklik Zeytinyağı), Peppermint Oil (Nane Yağı)

doğal dudak balmı