Helal Bakliyat

Mutfağınızda kullandığınız gıdaların yüzde kaçı helal? Müslümanların en çok dikkat etmesi gereken hususların başında kullanılan gıdaların helal olup olmadığı gelmektedir. Bakliyatların üretim adımlarından paketleme süreçlerine kadar gerekli olan tüm denetimlerden geçirilmesinin sonrasında Gimdes helal sertifikası verilir. Gimdes sertifikası olan gıdaları mutfağınızda büyük bir gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Firmamızda sadece gıda ürünlerinde değil aynı zamanda satışa sunulan tüm malzemelerde helal onayımız olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu onaya sahip olmayan hiçbir ürün firmamızın satış cetvelinde yer bulamaz!

Helal Bakliyat

Helal bakliyat seçenekleri sayesinde hem içiniz rahat, İslami usullere uygun yetiştirilmiş olan ürünlerden istifade edebilir hem de mutfağınızdan lezzetli yemeklerin kokusunun yükselmesini mümkün kılabilirsiniz. Türk mutfağının olmazsa olmaz seçeneklerinin başında bakliyatlar gelir. Sağlık bakımından incelendiği zaman yüksek protein yapısı sebebi ile en sık tercih edilen alternatiflerdendir. Lif yapısının yüksek ve protein oranının da üst seviyede olması ile büyük bir doyuruculuk sunmaktadır. Bakliyat çeşitlerini sepetinize ekledikten sonra dilerseniz üyelik oluşturarak dilerseniz de oluşturmadan siparişinizi tamamlama hakkınız bulunuyor. En kısa sürede sipariş ettiğiniz malzemelerin muntazam şekilde paketlenerek tarafınıza gönderileceğinden emin olabilirsiniz. 

Helal Bakliyat Çeşitleri

Duru çiya tohumu, Duru beyaz kinoa- kırmızı kinoa, sinangil irmik, kuru fasulye, dermason fasulye bu kategorinin en sevilen ve tercih edilen unsurları arasında yer alıyor. Kişilerin siparişlerini oluşturmalarının hemen sonrasında paketleme süreci başlayacaktır. Zarar görmeden sipariş edilen tüm ürünlerin tarafınıza iletilmesi için eşsiz bir lojistik akışı oluşturulmuştur. Ürün ulaştırma sistemimiz oldukça hızlıdır. Bakliyat çeşitlerinden bebek gıda ürünlerine kadar gönül rahatlığı ile siparişinizi verebilirsiniz. Ürünlerin hemen üst kısmında yer alan sepete ekle butonuna tıklamanı yeterli olacaktır. 

Helal Bakliyat Fiyatları 

Firmamızın en temel hizmet politikası her müşterimizin memnun kalabileceği bir fiyat aralığının oluşturulmasıdır. Sunulan fiyat aralığının bu derece makul olması alışveriş sürecinin finansal verimliliğini artıran kıstaslardandır. Ayrıca firmamızın özel kampanyalı dönemleri de bulunmaktadır. Bu dönemlerden haberdar olmak için e-mail adresinizi kampanyalardan haberdar olmak istiyorum kısmına yazarak güncel kampanyalar hakkında anında bilgi sahibi olma imkanını yakalayacaksınız! 

₺64,90 KDV Dahil
₺70,00 KDV Dahil
₺32,90 KDV Dahil
₺37,00 KDV Dahil
₺38,90 KDV Dahil
₺42,00 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺22,00 KDV Dahil
₺39,91 KDV Dahil
₺42,00 KDV Dahil
1