Biberon Emzik

Biberon ve emzik çocukların gelişim sürecinde beslenme aşamasında büyük yer sahibidir. Sunulan ürünlerin kaliteli olması kadar helal olması da önemlidir. Hayatınız İslami prensipler çerçevesinde devam ettirmek isteyen kişilerin sadece kendi kullandıkları ürünler değil bebekleri için kullandıkları malzemelere de dikkat etmesi gerekir. Bebek ihtiyaçlarının kalite sertifikasının yanı sıra Gimdes sertifikasının/onayının olması dikkat çekiyor. Firmamızda sadece bebek malzemelerinde değil şampuandan gıdaya kadar satışa çıkardığımız tüm tüketim malzemelerinde helal onayı vardır. Türkiye’de bu manada ilk ve tekiz!

Biberon Emzik

Biberon ve emziklerin çocukların damak yapısına uyumlu olması gerekir. Bu nedenle ağız anatomik yapısını ve dişlerin durumunu olumsuz etkilemeyecek materyallerden yana tercihin yapılması gerekir. Firmamızda sunulan biberon ve emzikler tıbbi alanda da denetimlerden geçirilmiştir. Tabi ki çocuğunuzun bu alanda ayrıca bir hassasiyeti varsa seçim aşamasında daha dikkatli olmanız gerekir. Su içerken ya da mama ile besleme aşamasında biberon kullanımı birçok uzman tarafından tavsiye ediliyor. Size sunmuş olduğumuz bilgilendirme seçenekleri kapsamında da incelemenizi yaparak bebeğiniz için uygun olan modeli sorunsuz şekilde tespit edebilirsiniz. 

Biberon Emzik Çeşitleri 

Bambino silikon damaklı emzik, Bambino cam biberon, Bambino bebek mama kaşığı bu kategorinin en sık tercih edilen seçenekleri arasında yer alıyor. Emzik modellerinde bebeklerin ay aralıklarına göre boyut ve yapı değiştiren alternatifleri vardır. Çocuğunuz için sipariş verirken hangi ay aralığında olduğu konusunda da bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Aradığınız malzemeyi bulurken arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Ayrıca ürünleri isimlerine ya da fiyat aralıklarına göre sıralama imkanınız da bulunuyor. Seçmiş olduğunuz materyali Sepete Ekle butonuna tıkladıktan hemen sonra sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Biberon Emzik Fiyatları 

Sunulan bebek ihtiyaçlarının her biri yüksek kalite seviyesi ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sizin için özel bir fiyat aralığı belirlenmiştir. En kaliteli ürünlerden makul fiyatlara faydalanmak isteyen kişiler için ürün çeşitliliğimiz memnun bırakmaya devam ediyor! Sunmuş olduğumuz kampanyalı dönemlerde kaliteden taviz vermeden ürünlere daha da uygun fiyatlar ile ulaşmak için bir fırsat yakalayacaksınız. Satışa sunmuş olduğumuz bebek malzemelerinde asla kaliteden fire verilmez ve en makul fiyat aralığının belirlenmesine büyük önem verilir.

1